реєстрація
реєстрація

Довірте проведення весілля професіоналам

8 БІД, ЯКИХ ВИ ХОТІЛИ Б УНИКНУТИ НА СВОЄМУ ВЕСІЛЛІ

1. «Куди поділися наші гроші?», Або Фінансова непорядність

Так часто буває, коли ви звертаєтеся в нібито «елітне весільну агентство». Бюджет може раптово зрости без видимих ​​причин.

2. «Хто крайній?», Або Неправильно складений договір

Організатор весілля складає з клієнтом так званий Договір на консультаційні послуги весільного агентства. І не несе відповідальності за підрядників.

3. «Що? Де? Звідки? У якому порядку? », Або Неписьменна логістика заходів

Весілля перетворюється на метушню. Освітлювачі, прибувши на майданчик не вчасно, офіціанти, які не встигли з сервіровкою, кепсько продумана шоу-програма, погано організоване прибуття гостей, залп феєрверку, що пролунав на п'ять хвилин раніше задуманого.

4. «Це повинно було бути красиво!», Або Убогий і нудний декор

Образ головного у вашому житті свята має бути продуманий. Декор - це мистецтво. А чи не освоєння статті весільного бюджету.

5. «Гості пішли голодними», або Недбалість у виборі пригощань

Перш ніж зупинитися на якомусь місці для банкету, необхідно запропонувати герою майбутнього свята спробувати їжу! Не всі наречені знають про це. Але організатор знати зобов'язаний.

6. «Викуп, катання на кораблику і замочок на Лужковому мосту», або За цим сценарієм одружилися ще 500 000 пар

Так, це ваше перша весілля, але на інших-то ви бували! Очевидно, що в запропонованому сценарії періодично змінюють тільки імена героїв. Ваша особиста казка ризикує так і не бути створеною.

7. «Електрика скінчилася», або Технічні непорозуміння

Неполадки і помилки трапляються на 9 весіллях з 10. Якщо ніхто цього не помітив, значить, розпорядник прихопив запасний подовжувач і запас проводів. І згасле під час першого танцю світло не зіпсує свято.

8. «Ну, от щось не те!», Або Робота з тонкими матеріями

Коли послуги весільного агентства зводяться до дотримання плану, ви ризикуєте упустити найголовніше - роботу над атмосферою свята. Проведення весілля - це вміння врахувати безліч тонкощів.

8 ПРИЧИН ЗВЕРНУТИСЯ ДО НАС

1. Наші кошторис прозорий. Наші зобов'язання прописані детально.

Ми укладаємо з вами договір надання послуг. З цього моменту ми відповідаємо не тільки за організацію весілля, а й за кожен крок кожного підрядника.

2. Ми вимогливі і уважні до декору. «Красиво» в нашому розумінні не просто «дорого».

Проведення весіль для наших декораторів - завжди виняткове творче завдання. Кожне свято продумується окремо і до найдрібніших деталей.

3. Ми знаємо про організацію все.

У агентства ya-plus-ty величезний досвід проведення весіль: як романтичних, камерних для десятка гостей на безлюдному кручі, так і складних, багатолюдних урочистостей в старовинних європейських замках.

4. Ми працювали з великими.

З артистами цирку, танцюристами, музикантами оркестру та ін. Наші техніки забезпечували концерти, декоратори працювали на королівських банкетах.

5. Наші розпорядники - «невидимки».

Це не магія, а значний досвід в організації весіль. Над вашим святом може трудитися до 200 чоловік відразу, навіть якщо число гостей не перевищує сотні. Але їх робота непомітна і ненав'язлива, в кращих традиціях секретних агентів!

6. Ми цінуємо класику і добре знайомі з традицією Старого і Нового світу.

 «тамада», «застілля» і «викуп» ми ретельно уникаємо. Якщо ви шукаєте краще весільне агентство, майте це на увазі.

7. Не буває списку «кращих», буває хороший вибір.

Ми сформували каталог майданчиків Львова, базу перевірених підрядників, команду спрацьованих фахівців. Наш досвід дозволяє нам оцінити потреби клієнта і порівняти їх з можливостями будь-якого виконавця і простору.

8. Ми майстри експертної режисури.

Наше улюблене заняття - організація весіль, як сценічних постановок. На нашому боці досвід, майстерність і натхнення.

Google
Весільний портал "Я+ТИ" © 2013 — 2016. Розробка сайту — креативна студія "by Nichol"