реєстрація
реєстрація

Весільна розважальна програма

Сьогодні весілля - це не лише свято двох люблячих сердець, а й можливості для реалізації фантазій молодят.

Під час весільного торжества молоді все частіше прагнуть не тільки розважити, але й вразити уяви гостей. Елементи весільного сценарію тепер «подаються» у поєднанні з феєричними шоу та інтерактивними номерами.

У наші дні пари часто відходять від традиційного варіанту весілля з тамадою, викупом нареченої, конкурсами та іншими атрибутами. Перевагу віддають весіллі на європейських манерах, зберігаючи деякі елементи національного колориту.

Виїзна реєстрація

Велику популярність останнім часом набули виїзні реєстрації. Таку церемонію можна провести практично в будь-якому місці, яке молодята самі виберуть для цього урочистого моменту. Не потрібно приїжджати в ЗАГС і чекати своєї черги, виконуючи приписи діючої процедури. Тепер цей неповторний хвилюючий момент вони можуть провести за власним сценарієм.

Офіційна виїзна реєстрація, яку пропонують в якості послуги в деяких РАЦСах таки має безліч обмежень і в часі, і в просторі.

І якщо пари задумують щось, дійсно особливе, то частіше проводять інсценування реєстрації. У цьому випадку наречений і наречена можуть вибрати декорації і всі атрибути шлюбної церемонії на свій смак, підходяще музичне оформлення, написати слова клятви одне для одного, а фотограф зможе зробити дійсно гарні кадри. Роль реєстратора виконає запрошений актор, можна задіяти спец-ефекти або зробити костюмовану виставу.

Запалюйте нові зірки

Все частіше наречений і наречена самі стають зірками на своєму святі. Наприклад, можна записати пісню у професійній студії звукозапису, виконати її на весіллі і подарувати гостям. Або станцювати попередньо відрепетируваний весільний танець, який поставить досвідчений хореограф.

Величезною популярністю користується демонстрація на весіллі «Історії кохання» - невеликого фільму про молодят і з їх участю і слайд-шоу з фотографій пари. Подібні Lovestories стають яскравим і хвилюючим моментом весілля, коли на екрані гості бачать історію знайомства нареченого і нареченої, їх дитячі та юнацькі фотографії.

Новизна - не перешкода традиціям

Буває, що пара хоче зберегти елементи традиційного українського весілля, наприклад, інсценувати викрадення нареченої. Сьогодні існує багато можливостей, щоб представити це у вигляді феєричної дії. Зал огортається димовою завісою, і наречена зникає, а потім ефектно з'являється, наприклад, спускаючись на гойдалках звідкись зверху.

Більше світла, більше звуку

Підвищуючи рівень організації українських весіль, люди частіше використовують спецефекти в оформленні шоу-програм.

Лазерне шоу, проекція рухомих зображень на стіни і стелі весільного залу, відео-інсталяції, інтерактивні панелі і багато іншого. Салют з метеликів, наприклад, замість осипання звичними трояндами, «опади» у вигляді летячих сердець з тонкого паперу - все це може стати несподіваним і приємним сюрпризом.

Молоді пари зараз віддають перевагу живому звуку, хоча і вибір на користь ді-джея для весілля може бути вдалим рішенням. Сьогодні існує безліч професійних весільних вокально-інструментальних колективів, які виконають всі ваші улюблені хіти. Можна запросити музикантів або невеликий оркестр, виконуючий джаз або класику, а якщо є можливість - влаштувати виступ зірок естради.

Гості повинні розважатися!

Особливість шоу-програми на сучасному весіллі - це креативні номери. Такі як «танцюючі художники», які в русі створюють картини прямо у вас на очах. Популярні останнім часом майстри, які малюють на піску.

Дуже красивими бувають вогняні шоу, які, звичайно, слід проводити тільки на відкритому повітрі. А щоб створити настрій і підкреслити тему свята, якщо вона є, працюють живі скульптури, фокусники, жонглери та інші артисти оригінального жанру.

«Обов'язково задіюйте в програмі весілля своїх гостей, - рекомендує Ольга Андрієвська, директор агентства спеціальних подій Lafrus. - Нехай друзі і подруги нареченої приготують концертний номер. Влаштуйте для гостей майстер-клас з танців. Проведіть лотерею або вікторину на знання молодят. Чим більше кожен гість виявиться залученим в подію, тим більше приємних спогадів залишиться у вашого оточення ».

Щоб скрасити час очікування до появи молодих, запрошують шаржиста або сілуетіста (художника, який віртуозно вирізає з паперу профілі гостей), всіляких провісниць, астрологів, мімів.

На весіллях користуються популярністю імпровізовані фотосалони. Гості із задоволенням переодягаються, щоб позувати фотографу і потім понести з собою на пам'ять фото у весільній рамці.

Політ фантазії обмежується лише бюджетом весілля. При плануванні шоу програми головне - не захопитися і не переборщити з кількістю артистів. Нехай на вашому весіллі головними зірками будете ви самі!

Google
Весільний портал "Я+ТИ" © 2013 — 2016. Розробка сайту — креативна студія "by Nichol"