реєстрація
реєстрація

Весільний кортедж - як і що вибрати?

Наскільки простіше було нашим батькам. Питання, яким буде весільний автомобіль, їх не мучило - звичайно ж, біла «Волга». Зараз все набагато складніше, але і красивіше. Наприклад, ви можете підібрати недорогий і гарний кортеж з білих і чорних авто однієї марки. Ну, можна звичайно найняти і знаменитий лімузин. Або ретро авто представницького класу. Розглянемо плюси і мінуси всіх варіантів.

Кілька однакових автомобілів.

 Головні плюси - зазвичай це не дуже дорого і у вас ніяких обмежень ні за часом ні за маршрутом прогулянки. Мінуси, не так просто буває підібрати потрібну кількість однакових автомобілів, готувати такий кортеж краще заздалегідь.

Лімузин

Лімузин, автомобіль нареченого і мікроавтобус. В цілому, дуже практичний варіант, і багато гостей можна перевезти і зібрати нескладно і ніхто не загубиться в дорозі. Але на жаль в наших містах лімузин, як слон у посудній лавці. Якщо ваш двір не проїзний - отримуємо проблему - практично ні в одному дворі лімузину розвернутися непосильне завдання. Ні, звичайно, якщо дружків  у нареченого багато, то це вже дрібниці, які вас турбувати не повинні. Ну і маршрут прогулянки теж потрібно буде підбирати з урахуванням габаритів цього шикарного авто. Або більшу частину ходити пішки.

Ретро автомобіль.

 Круто, але зазвичай дорого. І замовляти потрібно добре заздалегідь, так як цей варіант набирає все більшої популярності.

Карета запряжена кіньми.

Дуже романтично виглядають молодята в кареті запряженій кіньми. Але це більше підходить для прогулянки по міському парку, ніж для повноцінного весільного кортежу. По-перше, кінь хоч і позашляховик, але швидкість пересування далека від звичної і дорога може неприємно затягнутися. А по-друге, це тільки з боку чудово виглядає, а всередині вам доведеться поспостерігати всі проїхавшя повз вас авто і найнеприємніше всю дорогу дихати вихлопними газами і пилом.

Але якою б ви не вибрали варіант, слід пам'ятати кілька простих правил, які убезпечать вас від деяких неприємностей. По-перше, скільки б фотографій обраного транспорту не було на сайті або в буклеті, оглянути його необхідно особисто. І не просто подивитися, але приміряти, посидіти всередині, можливо навіть проїхатися.

Пам'ятайте, вам у ньому доведеться провести кілька годин і не просто удвох, а ще зі свідками і можливо з фотооператором або відеоператором. Крім цього перш, ніж підписувати договір уважно ознайомтеся з пунктами про технічний стан наданого авто і про страховку. Вказуючи час оренди, врахуйте, що можливі різні форс-мажорні обставини, краще додайте годинку, так буде спокійніше, ніж переживати і рахувати кожну хвилину. Крім цього відразу ж потрібно визначитеся з прикрасою для весільного автомобіля, якщо будете замовляти його в цьому ж агентстві, то уточніть, чи буде це додатковою послугою або входить у вартість оренди авто.

Як би вас не влаштовувало вибране агентство, яким би солідним і позитивним воно не здавалося, збережіть де-небудь контактні дані ще двох-трьох агентств, на всякий непередбачений випадок.

Google
Весільний портал "Я+ТИ" © 2013 — 2016. Розробка сайту — креативна студія "by Nichol"