реєстрація
реєстрація

Світлове оформлення весілля

Оформлення весілля з застосуванням світлотехніки

Цікаве казкове підсвічування весільного столу, гра світлових променів і сполохів різних кольорів, ефектні водоспади світла і барвисті феєрверки - все це сучасне світлове оформлення весілля. Ми пропонуємо використання в оформленні весілля світлових ефектів, які здатні створити ідеальний фон для всього торжества.

Не залежно від того, де проходитиме Ваше весілля, в невеликому кафе або ресторані, в просторому садибному парку або на теплоході, у нас ви зможете отримати ідеальний варіант світлового оформлення абсолютно будь-якого простору з урахуванням ваших побажань і можливостей. Грамотно застосовуючи світлові ефекти в оформленні, дизайнери та декоратори можуть візуально розширити простір. Абсолютно будь-яке приміщення можна перетворити буквально до невпізнання за допомогою підсвічування. Використовувати підсвічування можна як на відкритих майданчиках, так і в закритих залах при прикрасі весільних шатрів. Можливе «точкове» підсвічування сцени, колон, столів, доріжок тощо.  

Гра світла, особливо в поєднанні з оформленням тканинами, вносить в інтер'єр особливу загадковість, урочистість і навіть інтригу. Світлове оформлення також привабливо тим, що воно не є статичним. На початку торжества ви можете використовувати один варіант підсвічування, а потім, по ходу застілля, змінювати його. А найважливіші моменти весілля прекрасно ілюструються світловими акцентами.

Світловий дощ . Використання світлодіодних гірлянд особливо ефектно в поєднанні з тканинами в оформленні столу молодих, задника, колон, перил та інших деталей інтер'єру.

Світлодіодний дюралайт являє собою гнучкий світильний шнур, з литого різнобарвного пластику в оболонці, всередині якого знаходяться світлодіоди.

Підсвічування елементів декору світлодіодними лампами. За допомогою такого підсвічування можна виділити елементи декору, на яких потрібно зробити акцент.

 

До ваших послуг завжди наші дизайнери, художники-оформлювачі та декоратори - вони можуть запропонувати цікаві й нестандартні рішення світлового оформлення, які зроблять ваше весілля розкішної і незабутньою.

Google
Весільний портал "Я+ТИ" © 2013 — 2016. Розробка сайту — креативна студія "by Nichol"