реєстрація
реєстрація

Перший весільний танець молодят

Весілля - це саме той день у житті, який повинен залишитися в серцях не тільки молодят, але і всіх гостей. Кожна молода пара хоче під час такої прекрасного події показати свою історію кохання, подарувати всім присутнім романтичну атмосферу.

І звичайно найбільш ніжні і трепетні стосунки між закоханими можна побачити під час першого весільного танцю. Але щоб ваш танець був незабутнім потрібно добре підготуватися і бажано звернутися до професійного хореографа і взяти уроки весільного танцю.

Саме хореограф зможе за короткий час поставити вам танець.

Постановка весільного танцю - важливий момент

Хореографія - це ціла наука, яка має безліч нюансів. Перед тим як приступити до постановки танцювального номера ваш хореограф повинен подивитися приміщення, де буде проходити торжество. Не менш важливе питання, яке вам варто вирішити з вашим тренером, це в чому ви будете одягнені, і в якому стилі буде проходити весілля.

Якщо наречена вже вибрала пишне плаття, то їй краще репетирувати в кріноліні і тому взутті, яка буде на ній в день торжества. Якщо ж весільні туфлі абсолютно не підходять для танцю, можна безпосередньо перед ним перевзутися в спеціальне Вальсове взуття.

Коштують такі туфельки недорого, продаються в будь-якому хореографічному магазині і шиються з білого або молочного атласу, що практично завжди підходить до весільного наряду. Коли всі нюанси будуть узгоджені, можна приступати до вибору танцю.

Перший весільний танець - здивуєте гостей!

Є багато варіантів першого весільного танцю. Безумовно, кожен з них заслуговує уваги і захоплення. Але якому з варіантів віддати перевагу - вирішувати Вам.

Найпоширенішим і традиційним для весілля є класичний вальс, який підкорив не одне покоління, завжди був королем балу і символом розкоші. Останнім часом молодята часто вибирають повільний фокстрот.

Темпераментним особам прекрасно підійде латиноамериканська програма: ча-ча-ча, румба, самба. А також танго і пасодобль.

Оригінально і красиво виглядатимуть історико-побутові танці - менует (який дуже зручно танцювати саме в довгому пишному платті), мазурка, кадриль, а так же народні танці.

Будь-якому з цих танців Вас із задоволенням навчать перераховані на сайті професіонали.

Здзвонитися з одним з тренерів краще заздалегідь, щоб по-перше дізнатися розклад занять і не поїхав вибраний Вами хореограф на гастролі, по-друге - щоб встигнути визначитися з танцем, музикою і встигнути все відрепетирувати.

Перший весільний танець дуже важливий для закоханих і спогади про нього зберігаються в серцях ціле життя.

Google
Весільний портал "Я+ТИ" © 2013 — 2016. Розробка сайту — креативна студія "by Nichol"