реєстрація
реєстрація

Як не зіпсувати медовий місяць

Для багатьох молодят медовий місяць - це перший спільний виїзд в відпочинок. Інколи подорож стає хорошою перевіркою відносин, може виявити нові риси характеру в партнері, покаже, як він веде себе в незнайомих і іноді навіть стресових ситуаціях. Але що робити, якщо ви вже одружилися, і сваритися в поїздці і з'ясовувати стосунки вже пізно? Як не зіпсувати собі та своїй другій половинці медовий місяць?

По-перше, психологи радять заздалегідь обговорити, що кожен з вас бажає отримати від весільної відпустки. Неузгодженість бажань і очікувань - це найпоширеніша причина конфлікту подружжя. Наприклад, один мріяв провести більшу частину часу, ніжачись на гарячому сонечку на пляжі, а інший воліє активно проводити день і терпіти не може валятися без діла. Або новоспеченій дружині медовий місяць бачиться в готельному номері для молодят з щоденними вечерями при свічках, а молодому чоловікові у веселому барі на березі моря. Попередньо поговоріть про все і постарайтеся ще перед поїздкою знайти компроміс, який влаштує вас обох, якщо бажання з самого початку не збігаються.

По-друге, як би не хотілося встигнути у відпустці якомога більше всього зробити і подивитися,  розписуйте кожен день по хвилинах. Не забувайте, що це не звичайний відпочинок, а медовий місяць. І призначення його все-таки не в максимальній кількості екскурсій по визначних пам'ятках. Це час, коли потрібно розслабитися і насолоджуватися товариством один одного. А імпровізація сама по собі внесе нові фарби та емоції у ваші стосунки.

По-третє, не чекайте від чоловіка або дружини під час медового місяця того, що не властиво в повсякденному житті. Якщо друга половинка зазвичай схильна до ліні або трохи скупувата, то не варто очікувати, що на відпочинку це раптом несподівано переміниться. Причому ці необгрунтовані очікування властиві як жінкам, так і чоловікам. Дружина чомусь від свого прагматичного і спокійного чоловіка починає під час медового місяця вимагати океан романтики і бурю пристрасті, а чоловік від своєї дружини раптом просить відразу стати господарською та домовитою, покладаючи на неї всю відповідальність за організацію відпочинку.

І найголовніше - не критикуйте, і не дорікайте даремно, але ніколи не тримайте в собі, якщо вас щось не влаштовує. Обов'язково обговорюйте все і говоріть один з одним, але тільки в конструктивному ключі. І тоді ні вашому союзу, ні весільного відпочинку ніщо не загрожуватиме.

Google
Весільний портал "Я+ТИ" © 2013 — 2016. Розробка сайту — креативна студія "by Nichol"