реєстрація
реєстрація

Топ-12 варіантів розміщення весільних столів

Розташування столів на весільному банкеті - важливий момент, який впливає на комфорт і загальну атмосферу свята: чи буде вашим гостям зручно пересуватися по залу, чи всі будуть добре бачити розважальну програму і молодят, сидячи за столами, і ін.

При виборі тієї чи іншої розстановки столів важливо врахувати ряд факторів: кількість гостей, розміри і інтер'єр місця для проведення банкету, особливості розважальної програми на весіллі та ін.

Існує безліч варіантів розташування столів на весільному банкеті. Портал Я+Ти пропонує вам топ-12 ідей для розташування столів. Вибирайте той варіант, який ідеально підійде для вашого весільного свята.

  • U-подібне розміщення столів


U-подібне розміщення столів на весільному банкеті ідеально підійде для невеликого весілля. Танцпол і місце для виступу артистів в цьому випадку можна організувати всередині U-форми.

  • Розміщення столів в стилі «їдальня»

Таке розміщення ідеально підходить для великих весіль, особливо, якщо потрібно розмістити максимальну кількість людей в маленькому просторі. Вона підходить як для довгого застілля, так і для весільного фуршету. Однак така компактна форма не підходить для весіль з насиченою розважальною програмою, так як багато гостей не зможуть повноцінно побачити виступи артистів / музикантів.

  • Банкет з круглими столами

Таке розміщення дозволяє зробити велике приміщення більш затишним і гармонійним. За круглими столами слід розміщувати від 6 до 8 осіб, що дозволить гостям спокійно поспілкуватися та насолодитися весільними стравами, не турбуючи один одного.

Існує три варіації розміщення круглих столів на весільному банкеті:

     Прямокутний стіл для молодят і свідків + круглі столи для гостей.

     Столик для нареченого і нареченої + круглі столи для гостей.

     Однакові круглі столи для всіх - молодят і гостей.

  • Розміщення столів а-ля «нарада»


Поодинокі овальні і прямокутні столи, що нагадують столи у великих компаніях і посольствах, доцільні для невеликих весіль у сімейному колі. Кращим варіантом стане не довге застілля, а міні-фуршет.

  • Т-подібне розміщення столів


Т-подібне розміщення столів є гарною ідеєю для середніх весіль, де банкет може бути організований як у вигляді застілля, так і у вигляді весільного фуршету.

  • Розміщення столів з ​​танцполом в центрі


Дане розміщення столів підійде для весіль з будь-якою кількістю гостей і обширною розважальною програмою.

  • Розміщення столів у вигляді квадрата

Таке розміщення столів підійде для середніх весіль. Воно надасть можливість гостям бачити всіх присутніх на банкеті і поспілкуватися майже з кожним гостем.

  • Розміщення столів в стилі «кабаре»

Дане розміщення столів ідеально підходить для банкету з обширною розважальною програмою - живою музикою, танцювальним або іншим шоу, організованим на сцені.

  • Розміщення столів в стилі «шеврон»

Відомий і улюблений багатьма стиль «шеврон» зайняв гідне місце і в розстановці весільних столів. Дане розташування столів значно заощадить простір в залі і підходить як для сидячих банкетів, так і для весільних фуршетів.

Портал Я+Ти розповів вам про основні види розстановки столів на весільному банкеті. Виходячи з особливостей вашого весільного святкування, ви тепер можете вибрати найбільш оптимальний для вас варіант!

Google
Весільний портал "Я+ТИ" © 2013 — 2016. Розробка сайту — креативна студія "by Nichol"