реєстрація
реєстрація

Як запросити гостей на весілля?

Ось Ви вже подали заяву в ЗАГС, вибрали дату, почали підготовку до торжества, визначилися з зразковим списком гостей, і саме час запрошувати їх, але як зробити це зручно і одночасно цікаво? Розбираємося разом з ya-plus-ty.

                                                             ДЛЯ ПОЧАТКУ КІЛЬКА ПОРАД

1. Грамотно продумайте список майбутніх гостей з обох сторін: і нареченого, і нареченої виходячи з Вашого бюджету. Пам'ятайте, що когось Ви можете запросити і в РАГС, а кого-то потрібно попросити приїхати вже в ресторан. В РАГС зазвичай пускають близько 20 гостей, але це залежить від конкретного РАГСу.

2. Розпреділяйте гостей за віком, Вашим батькам буде не дуже комфортно, якщо будуть тільки молоді гості, але при цьому і Вашим друзям може стати нудно на весіллі, на якій присутні тільки родичі. Краще дотримати співвідношення 50:50.

3. Не варто намагатися «запросити всіх», запрошуйте тільки тих, кого Вам дійсно хочеться бачити, щоб потім не засмучуватися, що хтось не був настільки радий, як Ви очікували, або вів себе якось не так. По-справжньому дорогих людей не так багато.

ЯК ЗАПРОШУВАТИ ГОСТЕЙ?

ДЗВІНОК ДРУГУ

Цілком собі навіть спосіб, нітрохи не витратний, і при цьому почуєте райдужні крики та поздоровлення. Але, по-перше обдзвонювати всіх досить складно, а по-друге повідомити всю інформацію кожному теж важко. Вам доведеться спочатку телефонувати, щоб запросити, потім ближче до весілля дзвонити, щоб повідомити місце і час зустрічі. І не всі запам'ятають по телефону всі подробиці.

E-MAIL

Напишіть гарного листа, де кожному гостеві поясніть де, коли, у скільки і навіщо Ви хочете його / її бачити. Головне, не потрапити в спам і в результаті не запросити людину взагалі. Можливо, доведеться знову ж всіх обдзвонити, щоб підтвердити готовність і відповісти на якісь питання. Цей спосіб в будь-якому випадку краще дзвінка, бо так нічого не забудеться.

ПАПЕРОВЕ ЗАПРОШЕННЯ

Зробити справжні паперові запрошення і роздати їх майбутнім гостям або надіслати поштою. Ви можете зробити красиві запрошення в стилі майбутнього весілля, і зберегти потім одне з них собі на пам'ять. У паперовому запрошенні можна розповісти про дрес-код, місце і час зустрічі, тоді ніхто не заплутається в інформації, а Вам не доведеться кожному особисто все пояснювати.

ВІДЕОЗАПРОШЕННЯ

Все більш популярний спосіб - зняти відеозапрошення, в якому ви розповісте або покажете всю необхідну інформацію, а заодно і порадуєте майбутніх гостей. Подібний ролик зазвичай знімається професійними відеоператори, але, якщо пофантазувати, Ви можете зробити його і своїми руками. 

 

 

Google
Весільний портал "Я+ТИ" © 2013 — 2016. Розробка сайту — креативна студія "by Nichol"