реєстрація
реєстрація

Зустріч із зіркою. Коли варто запрошувати на весілля відомого артиста?

Особливості виступу зірок на весіллях

Весілля - це чарівне свято, в ході якого можливі будь які  перевтілення. Весілля - це день, коли виконуються мрії. Весілля - це вагомий привід попросити у нареченого дістати, нарешті, давно обіцяну зірку з неба чи хоча б запросити на торжество зірку вітчизняної або навіть світової сцени.

Знаменитості на весільному банкеті - це тренд, якому слідують принци і королі, всесвітньо відомі актори та мільйонери.

Якій саме зірці віддати перевагу

Запрошена на весілля зірка - це не обов'язково співак чи співачка. Деякі наречені мріють побачити на власному святі популярного гумориста, ведучого, екс-учасника відомого телевізійного шоу, діджея, персону зі світу кіно, театру або моди.

Варто вирішити для себе, чого саме вимагає душа:

• щоб на святі звучали модні хіти;

• щоб молодята і гості невтомно сміялися над першокласними жартами;

• щоб у сімейному альбомі з'явилися фото з ​​відомою персоною;

• щоб наречений і наречена отримали в якості подарунка автограф улюбленого співака чи актора;

• щоб ЗМІ загорілися бажанням висвітлити даний захід.

Найпопулярнішими персонажами зі світу мистецтва, яких вважають за краще запрошувати організатори весіль, є:

• виконавці, що співають запальні хіти, що змушують гостей піднятися з-за банкетного столу і "підірвати" танцпол;

• гумористи, здатні сипати пікантними іскрометними жартами, додати легкості в атмосферу торжества;

• команди КВН, завдання яких - надати банкету риси веселого капусника, розвеселити навіть найсуворіших гостей;

• медійні персони, одна присутність яких підвищить статус заходу.

Залежно від того, якого жанру артист обраний, він може виступати під час застілля або ж в ході танцювальних пауз. Номери гумориста або оперного співака краще запланувати на той час, коли гості сидять за столами. Запальні ж пісні виконавця - відмінний привід вийти на танцпол.

Не потрібно запрошувати безліч зірок і планувати багатогодинний виступ артистів, навіть якщо бюджет дозволяє ні в чому собі не відмовляти - адже саме молодята повинні купатися в променях захоплення і саме до них має бути прикута увага.

В якості приємного бонусу проголосивши зірку молодята та їхні гості отримують унікальну можливість побачити улюбленого артиста в безпосередній близькості, взяти у нього автограф, сфотографуватися з ним і навіть поспілкуватися. Однак задоволення це не з дешевих. Нареченому і нареченій доведеться викласти кругленьку суму за роботу знаменитості, та ще й доплатити за ім'я (чим це ім'я відоміше, тим вище гонорар).

Кожен артист має індивідуальний райдер з прописаними в ньому вимогами, які доведеться виконати організаторам торжества. Технічний райдер включає в себе параметри звукового, світлового, сценічного забезпечення, які є обов'язковими, на думку виконавця, діджея або шоу-мена. Окремо вказуються вимоги побутового характеру, в тому числі стан гримерки, доставка до місця банкету та інші.

Артисты на праздник, свадьбу, корпоратив

Якщо організатори торжества не зуміють виконати умови зірки, то остання має повне право відмовитися від виступу і при цьому не відшкодовувати збитки замовнику. Творчі люди, як відомо, є нестандартними особистостями, тому і вимоги у них можуть бути вельми нестандартними. Отже, перш ніж вручати знаменитості передоплату, рекомендується найуважнішим чином ознайомитися з райдером.

Відомо, що Стас Михайлов згоден селитися виключно в номер luxe з більярдом. Крім того, на весь час його перебування в місті, де відбудеться виступ, для артиста повинен бути орендований спа-салон. Філіп Кіркоров в список вимог включив охорону, особистого кухаря і лімузин. У райдері Мерайя Кері вказано, що до приїзду співачки в готельному номері і гримерці необхідно поміняти сантехніку. Очевидно, що витрати на забезпечення всіх бажаних іменитим виконавцем умов можуть виявитися набагато вище, ніж гонорар.

Перш ніж запрошувати артиста, варто подумати і про те, чи оцінять сюрприз гості. Якщо крім нареченого на святі не буде ні єдиного цінителя брутального репу, то не варто розраховувати, що публіка зареве від захвату при появі володаря премії "Оскар" Емінема. З іншого боку, навіть якщо молодятам відомі пристрасті гостей, не варто прагнути ощасливити кожного з них. Адже головними героями дня повинні залишатися молодята. Запрошені прийшли порадіти за нареченого і наречену, а не на гала-концерт.

Google
Весільний портал "Я+ТИ" © 2013 — 2016. Розробка сайту — креативна студія "by Nichol"