реєстрація
реєстрація

Весільна арка своїми руками

Весільна арка своїми руками: сто один варіант щастя!

Весільна арка символізує вівтар, небеса, на яких здійснюються шлюби, початок нового життя. Чим красивіша арка, тим, значить, щасливіший майбутній шлюб.

Свадебная арка из цветов и зеленой ткани

Як зробити красиву весільну арку своїми руками?

А чи варто довіряти особисте щастя в чужі руки? - Може, краще зробити весільну арку самому?

Весільна арка з квітів і зеленої тканини

Стильна весільна арка з квітів і тканини

Які бувають весільні арки

Швидше за все, при словах «весільна арка» у вас перед очима з'являється образ підково-подібної  конструкції, висотою метра два з половиною, оповитої квітами або гірляндами кульок.

Які бувають весільні арки біля моря?

Куди подітися від голлівудських стереотипів! Але насправді неймовірно оригінальних і стильних варіантів весільних арок безліч. Чи не менше ста одного, точно. Відрізняються вони за формою, способу декору, матеріалом виготовлення.

Види весільних арок за формою:

Чотирикутні весільні арки. Такі арки символізують будинок, достаток, благополуччя.

Грунтовна і розкішна конструкція - запорука міцності і достатку в шлюбі.

Весільні арки у вигляді дуги уособлюють небесне склепіння або підкову, яка приносить удачу. Класичний варіант овальної весільної арки - це дугоподібний каркас, пишно декорований квітами.

Але замість живих квітів весільні арки прикрашають сьогодні квітами з паперу (якщо ваше весілля в еко-стилі), тканинами, кольоровими стрічками, плодами, черепашками (якщо ваше весілля в морському стилі), ліхтариками і навіть книгами!

Анфілада - така весільна арка є образом абсолютного і нескінченного щастя в шлюбі. Весільна анфілада являє собою кілька арок, які стоять один за одним і створюють ефект коридору. Анфілада набула широкого поширення в епоху боркоко і класицизму. Така весільна арка буде виглядати досить ефектно.

Весільна арка у формі анфілади

Анфілада - одна з найрозкішніших форм для весільної арки!

красивая свадебная арка анфилада

Весільна анфілада може бути абсолютно різною по стилю

Модна альтернатива: весільна арка у вигляді серця. Напевно, це образ палкої пристрасті в шлюбі.

Весільна арка серце

Яскравий символ любові - весільна арка у вигляді серця!

Свадебная арка сердце

Весільні арки, які й не арки зовсім, а круглі садові альтанки. Такі весільні альтанки ідеально підійдуть для весілля у вінтажному стилі.

Романтичні весільні альтанки

Весільна альтанка - романтична альтернатива класичної арці

Арка у вигляді альтанки

Весільні арки у формі літери «П». Конструкція такої весільної арки досить проста. А декор ви можете вибрати на свій смак.

П-подібна конструкція весільної арки

П-образные свадебные арки

Таку весільну арку дуже легко зробити своїми руками!

Робити арку можна з будь-якого підручного матеріалу, починаючи від благородного кедра, колон Корінфа і закінчуючи металопластикової трубою з господарського магазину або звичайними необтесаними колодами. Коринфскі колони - це не жарт. Продаються ці витончені, чудернацькі стовпчики в будівельних магазинах (роблять їх з полистоуна, гіпсу, гіпсополімера).

Мастерим весільну арку своїми руками

Каркас весільної арки

Шляхетний кедр, треба визнати, штука рідкісна і дорога. Найоптимальніший варіант - це арка з металопластикової труби. І нехай вас не бентежить прозаїчний вихідний матеріал; з труб буде тільки каркас, кінцевий результат залежить від оздоблення і вашого смаку!

Деталі для збору весільної арки

Для роботи потрібно:

1. Два шматка по 3,5 м труби металопластикової (діаметр 2-5 см)

2. Два пластикових квіткових горщика, діаметром 25-30 см, висотою - 30-40 см.

3. Схил будівельний.

4. Цемент і пісок.

5. Органза, шовкові стрічки, квіти, кулі, дріт, скотч, голка з ниткою - коротше, все, на що здатна ваша фантазія в союзі з гаманцем.

Підготовка весільної арки

Замішуєте цементний розчин і заливаєте в квіткові горщики. Вставляєте по центру до упору, до самого дна, труби (в один горщик - одну трубу). Ретельно вирівнюєте по схилу, щоб труба прийняла строго вертикальне положення!

Ставите на тиждень обидва горщика з трубами в місце, де на них нічого не звалиться, не доберуться діти, собаки кішки - щоб цемент схопився і затвердів, а стовпчики залишилися строго вертикальними!

Передбачаючи цілком резонне зауваження, що стовп висотою три метри не у всякій квартирі можна розмістити, слід відзначити: спочатку треба надати трубам вигнуту форму. Відміряти 2 м і зробити вигин з решти півтора метрів. Так, щоб якщо з'єднати обидві труби, вийшла правильна дуга. Загальна висота конструкції буде близько 2,4 м, відстань між стовпчиками - 1,8 м.

Декорированный каркас

Google
Весільний портал "Я+ТИ" © 2013 — 2016. Розробка сайту — креативна студія "by Nichol"