реєстрація
реєстрація

Основні моменти при виборі ресторану

Якщо Ви вже визначилися з основними вимогами до ресторану , то пора відвідати відібрані варіанти для більш ретельного відбору. Ми підготували основні пункти, на які Вам слід звернути увагу при підборі ресторану. Отже, звільніть день для пошуків, призначте зустріч з менеджерами обраних ресторанів, щоб задати питання.

Основні питання менеджеру ресторану


Яка вартість банкету на одну людину? Чи додаткова плата за оренду залу?
Чи можна привозити з собою алкогольні напої, фрукти і торт, чи є додаткова плата за це? Чи холодильник, щоб Ви привезли торт і фрукти заздалегідь?
Чи оформлюється договір на надання послуг?
Як сервіруються столи, які скатертини розстеляють? Яка буде розсадження гостей?
Чи гардероб? Загальний для всього ресторану або окремий для Вашого залу?
Які є варіанти меню? Коли потрібно вносити передоплату, і який її розмір?
Чи можливо прикрасити зал за допомогою свого декоратора, запросити своїх музикантів, артистів і ведучого?
Як відбувається зустріч молодят? Чи можна розкидати конфетті і використовувати хлопавки? Чи дозволений феєрверк на території ресторану (якщо Ви плануєте його)?
 Якщо будуть діти на весіллі, дізнайтеся, чи є дитяча кімната?

На що варто звернути увагу при огляді ресторану


1 Визначившись з рестораном, сходіть в нього просто в якості гостей, щоб подивитися, як поводиться персонал, і зрозуміти, чи подобаються Вам їжа, обстановка і декор ресторану. Якщо Ваш зал не на першому поверсі, оціните зручність сходів. Нареченій і літнім гостям має бути зручно по ній ходити.

2 Зверніть увагу на територіальне розташування ресторану щодо доступності громадського транспорту (деякі гості можуть захотіти поїхати раніше) і наскільки зручний під'їзд до нього для автомобілів. Уточніть, чи є парковка платною для Ваших гостей.

3 Уважно огляньте туалет і доступність до нього з Вашого залу. Туалет повинен знаходитися на тому ж поверсі, що й зал, щоб Вам і гостям було зручно. Пам'ятайте, що для нареченої туалет повинен бути досить просторим, щоб не відчувати зайвих незручностей. У туалеті не повинно бути накурено. 

4 Подивіться, наскільки зручно місце для танців, і де буде розташоване обладнання діджея (якщо він буде), воно має розташовуватися не занадто близько до столів, щоб гостям було комфортно. Місце для танців так само не повинно розташовуватися прямо у колонок і має бути досить просторим.

5 Зверніть увагу на кондиціонування приміщення, під час урочистості може стати жарко і задушливо, повинна бути або можливість провітрити приміщення, або кондиціонер. Дізнайтеся, чи є можливість приглушити світло, до вечора Вам захочеться створити більш затишну атмосферу.

6 Вивчіть прилежащую територію, чистоту й охайність обстановки. Огляньте сама будівля, уважність персоналу до свого приміщенню буде говорити про уважності і до Вас. Бажано, щоб поруч були відсутні галасливі питні заклади, для Вашого комфорту і комфорту Ваших гостей.

 
Весільний портал "Я+ТИ" © 2013 — 2016. Розробка сайту — креативна студія "by Nichol"