реєстрація
реєстрація

Медове весілля: позитивне та яскраве свято

Мед - продукт, що володіє численними корисними властивостями і позитивною символікою. Він асоціюється з чистотою, натхненням, поезією, мудрістю і блаженством. Мед вважався їжею богів. Так чому б не зробити ці чудові ласощі темою свята?

Для весіль прекрасно підходить медово-золотиста колірна гамма. Мед і бджоли можуть стати родзинками весільного декору та аксесуарів. І, звичайно ж, медові ласощі - відмінний варіант для частувань та бонбоньєрок.

Вбрання для медової весілля

Нареченій можна зупинити вибір на білій сукні із золотистою обробкою. З одного боку, такий наряд буде виглядати досить традиційно, з іншого - вписуватиметься в стиль весілля.

Ще один варіант - лаконічне біле плаття в поєднанні з пишним вінком з об'ємних медоносних квітів. Стильно і яскраво!

Аксесуари нареченого і нареченої

Для медового весілля підійдуть практично будь-які аксесуари медово-золотистого кольору. Для нареченої це можуть бути туфлі, пояс, біжутерія, для нареченого - бутоньєрка, краватка або метелик. Якщо планується веселе і пустотливе весілля, то наречений може вибрати для себе галстук з яскравим малюнком - сотами або бджолами, пропонує весільний портал Я+Ти.

Квіти на весілля

Для букету нареченої підійде поєднання білих і жовтих кольорів. Додайте в нього трохи лугових трав, зелені, прикрасьте ніжку букета в стилі Шеббі шик. Якщо хочете, можете виготовити пару бджілок з полімерної глини і закріпити їх на квітці або ж задекорувати ніжку букета відповідною брошкою.

Фотосесія на медовому весіллі

Для медового весілля досить відправитися на прогулянку в гай чи на луг і влаштувати там невеликий пікнік. В якості реквізиту для фотосесії можна використовувати написи жовтого кольору, в яких використана гра англійських слів «bee» (бджола) і «to be» (бути).

Оформлення медового весілля

Медове весілля - хороший варіант для затишного сімейного свята, коли список гостей складається тільки з найближчих родичів. Тоді все свято можна влаштувати в заміському будинку.

Для створення відповідного колориту використовуйте стиль Шеббі шик. Красиво виглядають ткані і лляні скатертини з обробкою з мережива. Для прикраси знадобляться різні баночки, букети з простих польових квітів, декоративні лійки, дерев'яні предмети і т.д.

Частування для медового весілля

Медове весілля припускає безліч частувань, що включають мед. Перш за все, зверніть увагу на склад весільного торта. Для Сandy bar можна підготувати дегустації різних сортів меду, печиво, випічку і чай. Хороший варіант - чаювання з медовими частуваннями. Єдиний нюанс - пам'ятаєте, що у деяких з ваших гостей може бути алергія на мед. Сайт Я+Ти радить дізнатися про це заздалегідь і підготувати альтернативні частування.

Аксесуари для медового весілля

Як аксесуари для медового весілля підійдуть предмети, пов'язані з медом і бджолами. Це можуть бути сувенірні бджілки, які послужать тримачами для банкетних карток, або предмети в жовто-чорній кольоровій гамі.

Окремо обдумайте запрошення, підберіть папір з фактурою у вигляді сот і задекоруйте їх зображеннями бджіл. Подібні аксесуари можуть вийти досить веселими і живими.

Універсальними аксесуарами можуть виступити невеликі баночки з медом. Вони можуть виступати в ролі банкетних карток, номерів столів і, звичайно, бонбоньєрок.

Медове весілля - варіант веселого, позитивного і життєрадісного свята. А головне: традиція, згідно з якою наречені куштували мед, має глибоке коріння і обіцяє молодій парі щасливе і солодке сімейне життя.

Google
Весільний портал "Я+ТИ" © 2013 — 2016. Розробка сайту — креативна студія "by Nichol"