реєстрація
реєстрація

Світло, як головний декор на весіллі

Ретельно продумане освітлення допоможе створити романтичну і урочисту атмосферу на весіллі, тому варто заздалегідь продумати всі деталі, що стосуються освітлення свята. Ми пропонуємо вам 15 стильних ідей світлового декору сучасного весілля.

Свічки

Свічки всіх кольорів і типів - класичний атрибут весілля. Просто, ефектно, бюджетно і романтично. Свічки можуть доповнювати базове освітлення весільного банкету або бути єдиним освітленням на деяких етапах свята (перший танець молодят, винос торта або заключне слово молодят).

Підсвічники

Для більш цікавих ефектів продумайте, у що ви будете розставляти свічки, наполягає сайт ya-plus-ty.com. Можливо, у вас є безліч підсвічників в одному стилі, які ви розставите по всьому залу. А можливо ви прикрасите весілля композиціями з плаваючими свічками або підвісите свічки на ланцюжках або стрічках.

Канделябри

Канделябр - дещо химерний аксесуар, який підійде далеко не кожному весіллі. Тим не менш, на розкішних урочистостях або весіллях в стилі вікторіанської епохи канделябр стане чудовою прикрасою залу, фотозони чи лаунжу.

Різноманітні гірлянди

По суті, гірлянда - це поєднання лампочок з цікавими підсвічниками. Підберіть оригінальні форми гірлянд (квіти, кулі, ангели і т.д.) або виготовте гірлянди самостійно з лози, джгутів та ін.
 
Ліхтарі і лампи

Старовинні лампи і ліхтарі створять особливий колорит на весіллі. Вони виглядають дуже ефектно і ідеально підходять для казкових та історичних весіль. Єдина проблема - складно підібрати велику кількість однакових ламп. З іншого боку, можна використовувати кілька типів ліхтарів для прикраси банкетних столів, фотозони та лаунжу.

Оригінальні світильники

Якщо ви можете собі це дозволити, зверніть увагу на готові люстри. Наприклад, це можуть бути складні об'ємні аксесуари, поєднують гірлянди та природні матеріали.

Розташуйте світло правильно

Ви можете пограти з розташуванням свічок або підсвічників. Наприклад, підсвітити дорогу до банкетного залу, позначити межі танцполу, викласти слова або підсвітити Candy bar.

Прикраса дерев

Якщо весілля проходить на свіжому повітрі, обов'язково продумайте декор дерев і кущів. Відмінний варіант - прикраса дерев розсипом дрібних гірлянд-лампочок або сітчастою гірляндою. Можна підсвітити як стовбур, так і гілки.

Лампи-кулі

Останнім часом на весіллях стають популярними кулі-лампи. Вдень вони доповнюють колірну гамму оформлення свята. Увечері служать джерелом світла. Вони хороші для банкетних залів та танцполів.

Кольорова підсвітка

Чому б не підсвітити лаунж чи особливі частини банкету вибраними відтінками свята? Це сучасно, відносно недорого та видовищно.

Проектори

Якщо ви хочете більшої оригінальності і символічності, підберіть проектори, за допомогою яких можна створювати написи за допомогою світла. А далі - справа за уявою: що написати на підлозі під час першого танцю, які написи «пустити» по стінах під час конкурсів або тостів і т.д.

Фон, що світиться

Численні лампочки в гірляндах або світлодіоди дозволять створити цілий фон з точок-світлячків. Вони будуть красиво виглядати як в декорі залу, так і в оздобленні фотозони і лаунжу.

Різноманітні аксесуари

Підберіть оригінальні підсвічники або цікаво задекоровані підставки для свічок. Весільний портал Я+Ти пропонує вашій увазі безліч майстер-класів з виготовлення подібних аксесуарів своїми руками (виблискуючі банки, підсвічники з дерева або ниток і т.д.).

Світлові літери

Сучасні технології пропонують особливі аксесуари - букви зі світлодіодами. Вони підійдуть для оформлення урочистого банкету і місця фотосесії. Ви можете виготовити подібний аксесуар з дерева, алюмінію і навіть паперу з використанням свічок або світлодіодів.

Небесні ліхтарики

Уявіть, що ви - Рапунцель з відомого мультфільму. Запустіть в кінці вечора безліч небесних ліхтариків і загадайте найпотаємніше бажання.

Робота з освітленням на весіллі - відповідальне і захоплююче заняття. Воно дозволить зробити свято справді незабутнім і розкішним!

Google
Весільний портал "Я+ТИ" © 2013 — 2016. Розробка сайту — креативна студія "by Nichol"