реєстрація
реєстрація

Організація фотозони на весіллі: 11 ідей

Фотографії на весіллі - один з обов'язкових елементів. Ні що краще не розповість про свято, як яскраві, позитивні та життєрадісні фотографії, на яких відображені наречений і наречена, щасливі батьки і усміхнені друзі. Один зі способів зробити весільні кадри більш цікавими і яскравими - організувати спеціальну фотозону на весіллі. Вашій увазі пропонується 11 ідей для оформлення фотозони.

Робимо фон

Перш за все, визначитеся з фоном для фотографій. Ви можете декорувати будь-яку частину стіни або підготувати спеціальний стенд. Фон може бути найрізноманітнішим за кольором, об'ємом, технікою виконання і т.д. Цікаві варіанти - фон в стилі печворк, фон з CD-дисків або вінілових платівок, з об'ємних квітів (папір, особливо фетр, повсть), різнокольорових віял, фон з журнальних вирізок, фон у вигляді величезної картини аквареллю і т.д.

Гірлянди

Спрощена версія фону - гірлянди. Уявіть, як цікаво виглядає поцілунок молодят серед яскравих ниток і різнокольорових прикрас. Весільний портал Я+Ти радить виготовити гірлянди з журавлів в стилі орігамі. Зробити їх досить просто, а виглядають вони досить ефектно. До того ж за легендою, той, хто складе 1000 журавлів, може загадати бажання, яке обов'язково здійсниться!

Фон з малюнками з крейди

Це досить складна у виконанні, але дивно ефектна ідея. На стіні можна писати побажання молодятам, просто кумедні тексти та малюнки крейдою. Сьогодні можна придбати спеціальну крейдяну фарбу, наклейки з поверхнею для крейди або просто знайти шкільну дошку. Аксесуарами послужать крейдяні таблички з написами.

Тільки в тему!

Якщо ви плануєте організувати весільне свято в певному стилі, не випустіть з уваги колористику фотозони. Облаштуйте її в стилі свята і з використанням тематичних весільних аксесуарів. Як це зробити, підкаже уява та статті про тематичні свята від весільного порталу Я+Ти.

Рамки

Величезні рамки для картин і фотографій - відмінна ідея для фотозони. Ви можете розвісити рамки або видавати їх на руки гостям. Чим своєрідніший декор рамки, тим краще.

Картина на стіні

Складніша ідея з рамками - об'ємна картина на стіні. Вам буде потрібно задекорувати отвори в стіні (наприклад, двері або окремий величезний стенд) за допомогою великих картинних рамок. Поставте поруч вази з квітами, скрині, неначе перед вами фотографія на стіні. А далі - справа за творчістю гостей. Вони можуть уявити себе відображеними на картині, що виходять з неї і т.д.

Голлівуд і мішура

Блискітки, золото, мішура, бенгальські вогні та конфетті - це все, чого буде достатньо для оформлення веселої фотозони.

Маски-шоу

Дайте гостям забавні окуляри, вуса, губки і написи на паличках. З їхньою допомогою вийдуть живі і позитивні весільні фото.

В автомобілі

Одна з оригінальних ідей - декоративний автомобіль для фотозони. Для його виготовлення вам буде потрібно багато часу і кмітливості. Тим не менш, в результаті у вас буде незвичайний фон для фотосесії, виконаний в кольорі і стилі свята. А головне - дійсно цікаве оформлення фотозони.

На небесах

Відмінний варіант для романтичних осіб - місяць, хмари і зірки для фотозони. По суті - це тематично виготовлений і оформлений стенд, який грамотно розташований біля стіни. А далі - справа за майстерністю фотографа і уявою гостей.

Світлодіоди

Якщо у вас є можливість використовувати світлодіоди, тоді оформіть ними фотозону. Фотографії вийдуть загадковими і романтичними.

Весільна Фотозона - чудова можливість проявити творчі здібності та створити приголомшливі і яскраві фотографії.

Google
Весільний портал "Я+ТИ" © 2013 — 2016. Розробка сайту — креативна студія "by Nichol"