реєстрація
реєстрація

Вибір кращого відеооператора на весілля

Часто молодята економлять і хочуть бачити в одній особі фотооператора і відеооператора. У кожному разі, щоб досягти найкращого ефекту, потрібно використовувати декілька камер, тому буде потрібний асистент відеооператора. У його функції входить не тільки встановлення та налаштування обладнання, а й зйомка другой відеокамерою, бо не завжди один відеооператор впорається і вчасно побачить справжні смішні і забавні моменти Вашого весілля. Щастя не підробиш та зйомка зайвий раз доведе всім, як сильно Ви любите один одного.

Справжній професійний відеооператор обов'язково покаже свої роботи, адже йому є чим похвалитися, це так зване портфоліо відеооператора. Подивившись його роботи Ви зможете оцінити і вирішити чи подобається Вам його бачення весілля або будь-якого іншого свята, адже свій погляд на ті чи інші речі відеооператор виражає через призму свого об'єктиву. І тільки від його погляду буде залежати те, який результат Ви отримаєте в результаті, безумовно, кількість Ваших посмішок може бути безмежним, але тільки від відеооператора залежить, якими вони будуть і як багато їх буде відображено на відео. Тому вибирайте кращого на своє весілля.

Звичайно, наскільки свято вдалося, залежить не тільки від молодят, а й від тих гостей, які прийшли на весілля. Дуже важливо, щоб вони не зіпсували Вам настрій, адже навіть найкращий відеоооператор не зможе намалювати на Вашій особі щастя при всіх можливостях сучасної цифрової техніки. Ще одна порада, яку хотілося дати нареченому і нареченій: Ви можете продумати все до дрібниць, автомобільний супровід, наявність тамади, місце святкування, але навіть якщо щось в останній момент буде не так, як Ви цього хотіли, все одно, не турбуйтеся , нехай це буде найщасливіший день у Вашому житті.

Найчастіше при виборі оператора на весілля майбутні молодята звертаються до своїх друзів і знайомих з проханням «Порадьте відеооператора на весілля». Це краще ніж сліпий вибір, але ми радимо звернути особливу увагу на вибір відеооператора на весілля. Можна назвати багато факторів, які необхідно враховувати, але самим основним є його досвід щодо зйомки весіль, а також репутація тієї студії, в якій він працює. Адже найчастіше репутація для фото і відео студій найдорожче, тому непрофесіонали там не працюють.

  Буде ще краще, якщо ви звернетеся в союз весільних відеооператорів та виберете когось із їх числа. Просто так туди не приймають, тому Ви на 100% убезпечите себе від непрофесійної відеозйомки, а значить і від розчарувань і негативних емоцій від отриманого відео в результаті. Не лякайтеся, якщо вартість роботи буде на порядок вище, ніж Ви запланували, за добру пам'ять варто заплатити трохи більше. До весілля потрібно готуватися заздалегідь, тому не поспішайте з вибором оператора, шукайте краще, тому що це свято тільки Ваше, все найкраще має бути для Вас, саме з цього, самого кращого, потрібно починати спільне життя.

 

Google
Весільний портал "Я+ТИ" © 2013 — 2016. Розробка сайту — креативна студія "by Nichol"