реєстрація
реєстрація

6 перших кроків при виборі ресторану

Вибір ресторану - дуже важливий і трудомісткий етап підготовки до весілля. Вам повинно підходити не тільки обслуговування, але і місце розташування, стилістика, кухня і ще тисяча дрібниць, на які варто звернути увагу. Сьогодні ми обговоримо перші кроки, які необхідно зробити, вибираючи ресторан, щоб Вам було легше скласти список відповідних місць для святкування.

Розташування

Якщо розпис і святкування весілля будуть в один день, то для початку Вам варто визначитися з РАГСом, щоб територіально ресторан знаходився не занадто далеко, і до нього можна було дістатися зручно і швидко, не витрачаючи час на роз'їзди по місту, адже головне - провести побільше часу з Вашими близькими та друзями.

Кількість гостей  

Порахуйте приблизну кількість гостей, так як у вподобаному Вами ресторані повинно бути комфортно для Вашої кількості гостей. Враховуйте, що хтось може не прийти, а когось Ви можете додати, тому складіть списки з максимально і мінімально можливою кількістю гостей. І тоді шукайте відповідний зал.

Цінове питання

Визначтеся з Вашим бюджетом. Не забувайте, що ресторани іноді беруть додаткову плату за оренду залу + оплату за алкоголь, який привозите в ресторан Ви. Уточніть це при дзвінку або зустрічі. Не варто економити на ресторанному обслуговуванні, адже Ви проведете там досить багато часу, і Вам повинно все подобатися.

Послуги

Обговоріть Ваші очікування від додаткових послуг ресторану. Чи хочете Ви, щоб ресторан надав Вам діджея, артистів, алкоголь і торт, або будете самостійно займатися пошуками. Якщо ресторан запропонує Вам своїх підрядників, то оцінюйте їх так само ретельно, навіть якщо ресторан Вам подобається, не факт, що додаткові послуги підійдуть Вам.

Стилістика

Вирішіть питання з кухнею і декором ресторану, вони повинні підходити під стилістику Вашого весілля. До речі, Ви можете вибрати такий зал, який не потрібно буде занадто прикрашати, що дозволить Вам скоротити цю статтю витрат. Що стосується кухні, то враховуйте особливості Ваших гостей, якщо серед них є «прискіпливі», не варто вибирати екзотичні ресторани.

Деталі

Обговоріть особливості ресторану, які можуть бути Вам важливі. Наприклад, наявність Wi-Fi, танцполу, винотеки, дитячої кімнати, Vip-залу, парадного під'їзду до ресторану. Дізнайтеся, чи є додаткова плата за користування цими послугами. У ресторану повинна бути зручна парковка і підхід, щоб Ви не висаджувалися разом з гостями на проїжджу частину.
Весільний портал "Я+ТИ" © 2013 — 2016. Розробка сайту — креативна студія "by Nichol"