реєстрація
реєстрація

Яку музику вибрати для весілля?

Музика на весіллі грає дуже важливу роль, адже саме музика створює необхідний настрій і атмосферу. Тому підбирати музику необхідно ретельно і продумано в залежності від того, для якого випадку на весіллі вона призначена

1. Перший танець молодих

Зазвичай музика для першого танцю вибирається виходячи з переваг нареченого і нареченої. Для першого танцю найбільше підходить якась повільна, романтична музика, яка припадає до душі обом. Однак деякі пари вибирають і швидкі рок-н-рольні композиції, особливо якщо їх весілля організована в неординарній манері.

2. Фонова музика

Музика, яка гратиме на задньому плані протягом весільного торжества, повинна бути спокійною, мелодійною, що не відволікає гостей від розмов, промов і тостів. Найкраще - це жива музика із запрошеними музикантами. Музиканти на весілля повинні підбиратися за рекомендаціями друзів, знайомих, почитайте відгуки про ту чи іншу групу. Завдяки їх старанням, на святі буде створена затишна, приємна атмосфера.

3. Музика для танців

Вибирати варто різноманітну музику - як повільну, так і танцювальні композиції, щоб гості могли потанцювати і в парі, і енергійно порухатися. Жанри, пісні, виконавці повинні бути різними, щоб подобалися всім віковим категоріям і не давали, тим самим, гостям занудьгувати

4. Музика для конкурсів

Так як конкурси - це те, що зазвичай організовує сам тамада, то і музику для конкурсів слід обговорити саме з ним. Прослухайте мелодії, які він пропонує і винесіть свій вердикт: підходять вони вашому святу чи ні. Якщо ні, то попросіть провідного підібрати іншу музику, яка здається вам найбільш доречною.

5. Музика в РАЦСі

Традиційна музика-в РАцСі - це марш Мендельсона, який створює урочисту атмосферу. Однак все частіше сучасні молодята віддають перевагу якійсь іншій музику або вибирають спільно улюблену пісню.

 

Музика на весіллі - це дуже важливий елемент, від якого досить часто залежить успіх свята. Тому, підбираючи музику для свого весілля, постарайтеся врахувати всі вище перераховані критерії і зупинитися на тій музиці, яка буде подобається як вам, так і вашим гостям.

Google
Весільний портал "Я+ТИ" © 2013 — 2016. Розробка сайту — креативна студія "by Nichol"