реєстрація
реєстрація

Яким повинен бути тамада на весіллі?

Бути чи не бути тамаді на весіллі? Це концептуальне питання нерідко виникає перед молодятами. Один з них не хоче бачити «чужих людей» на своєму святі. Інший же, навпаки, вважає, що без нього не обійтися. Але треба пам'ятати про те, компроміс можна знайти завжди, і тут існує, як мінімум, два варіанти. Перший: провідним весільного банкету може стати хороший знайомий, в якому ви впевнені (як мінімум, в тому, що в розпал свята він не сяде за стіл і не почне гуляти з усіма). Другий: професійний тамада. У будь-якому випадку тамада повинен володіти рядом якостей, щоб претендувати на роль чи не головного персонажа весільного вечора. Отже:

1. Хороший тамада повинен володіти чарівністю.

Є вона чи ні, людина відчуває відразу ж. Привабливий тамада може сподобатись, навіть найвибагливішому гостю. Але це зовсім не означає, що тамада повинен постійно ходити з «голлівудським оскалом». Навіть якщо його й немає, то чарівність, якщо він такою володіє, все одно матиме місце. Якщо ви вважаєте, що людина, яку ви припускаєте на роль тамади, не зовсім приваблива, то краще за все розглянути іншу кандидатуру.

2. Цікава людина, особистість

Ось ще одне найважливіша якість тамади. За цікавою людиною хочеться спостерігати, слухати, стежити за його діями. Ведучий весільного вечора вміє привернути до себе увагу, як людей у віці, так і молодих. Хороший тамада може «завести» зал, і зберігати це відчуття до кінця вечора. Якщо гості дивляться не в тарілки і келихи, а на тамаду - це перша ознака професіоналізму тамади.

3. Тонкий психолог.

Ненав'язлива спостережливість і проникливість - запорука успіху тамади. Він завжди відчуває настрій свята, реакцію гостей на свою поведінку: наприклад, чи сподобався той чи інший жарт чи тост гостям? Знання психології ще нікому не заважало, щоб навчитися розбиратися в людях. Втім, досвідчений тамада і без спеціальної освіти зможе зрозуміти, чи варто вмовляти брати участь в конкурсній театральній постановці того чи іншого гостя.

4. Комунікабельність.

Хороший тамада може знайти спільну мову з усіма і індивідуальний підхід до кожного гостя. Який би привередою не була б ваша троюрідна тітка або сором'язливий племінник - з кожним треба вміти спілкуватися. Уміння розмовляти з людьми і направляти спілкування в потрібне русло не створять враження, що хтось залишився «за бортом» свята.

5. Відмінна пам'ять.

Ну не буде ж тамада протягом усього вечора заглядати в свій сценарій, щоб згадати тост, який-небудь жарт або конкурс? Тому чудова пам'ять - якість, якою неодмінно повинна володіти людина, що претендує на роль ведучого. Звичайно, нелегко запам'ятати безліч текстів, але той, кому це вдається, має масу переваг.

6. Імпровізатор.

Погодьтеся, що мало які свята проходять строго за сценарієм, по пунктик «від і до». Мова не йде про кардинальні зміни, хоча можливо й таке. У кожному разі, тамада повинен вміти викручуватися з будь-якої ситуації, і, не розгубившись, спритно зорієнтуватися в що відбувається. Хороша імпровізація тамади і його винахідливість не дозволять створитися відчуттю «ось тут-то він і провалився».

7. Творчий підхід до справи.

Творчість - невід'ємна частина професійного тамади. Він постійно прагне бути оригінальним і придумувати щось нове для сценарію кожного весільного вечора. Необмежена фантазія та індивідуальний підхід до кожного свята створюють у гостей (а головне у нареченого і нареченої) враження того, що це більше ніде не повториться.

8. Актор, і, якщо треба, співак.

Дуже часто тамаді доводиться поєднувати в собі кілька функцій: бути і ведучим, і актором, і навіть співаком. Веселий ведучий завжди залишається таким протягом усього вечора, щоб не трапилося. А вміння зіграти або підіграти в певній ситуації залишить тільки позитивні спогади. Іноді тамаді доводиться бути справжнім актором (наприклад, на тематичних весіллях в ролі якого-небудь кардинала, героя кінофільму тощо). Ну, а якщо тамада володіє плюс до всього хорошим голосом і слухом - то з такою людиною не буде нудно протягом усього весілля.

Google
Весільний портал "Я+ТИ" © 2013 — 2016. Розробка сайту — креативна студія "by Nichol"