реєстрація
реєстрація

Організація весілля самостійно чи за допомогою агенства?

Організація весілля - непросто, нешвидко і недешево, це розуміє кожна пара практично відразу після того, як вирішує пов'язати своє життя узами шлюбу. Як краще підійти до процесу організації весілля - зробити це самостійно або звернутися за допомогою до професіоналів? Перш ніж відповісти на це питання, пропонуємо зважити всі за і проти обох варіантів.

                                       Самостійна організація весілля

В процесі підготовки будь-якого торжества, навіть самого скромного, належить вирішити безліч завдань, прийняти відповідальні рішення, витратити багато годин вільного часу, врахувати всі деталі і нічого не упустити.

В процесі підготовки будь-якого торжества, навіть самого скромного, належить вирішити безліч завдань, прийняти відповідальні рішення, витратити багато годин вільного часу, врахувати всі деталі і нічого не упустити.

Варіант організації весілля самостійно більше підійде, якщо торжество планується скромне. Або якщо вибране вами місце проведення торжества надає повний спектр послуг, починаючи від організації церемонії і закінчуючи урочистою вечерею, флористичним оформленням і музикантами.

Наприклад, більшість готелів високого рівня в Україні і в інших країнах світу пропонує спеціальні весільні пакети, в які входить набір стандартних послуг для весільного торжества + додаткові приємні опції. Банкетна служба готелю або service знімає з молодят більшу частину організаційних питань, і якість цих послуг, як правило, досить висока. У більшості дорогих готелів без додаткової комісії вам допоможуть не тільки з підготовкою весілля безпосередньо на місці, але і нададуть додаткові опції, наприклад, порекомендують фотографа, маршрут для фотосесії і весільної прогулянки і т.д.

                              Переваги самостійної організації весілля

Відносна економія бюджету. Ви не платите комісію агентству або весільному розпоряднику, вам не нав'язують додаткових дорогих опцій, які не зіграють великої ролі. Ви вибираєте підрядників на свій смак, тестуєте послуги, домовляєтеся з усіма учасниками процесу: обговорюєте деталі меню, флористики, оформлення, вирішуєте питання про оренду машини, підбираєте ведучого і разом з ним розробляєте програму свята.

Ви контролюєте весь процес підготовки та організації весілля. Всі деталі торжества - як на долоні. Ви можете проявити свій творчий потенціал та організаторські здібності, набути нові знання, познайомитися з новими людьми, набратися досвіду по частині організації заходів.

Без сюрпризів. Роблячи все своїми руками, ви можете уникнути ефекту "зіпсованого телефону" і бути впевнені, що все зроблено саме так, як ви планували.

                              Недоліки самостійної організації весілля

Великі часові витрати. Вирішення організаційних питань, зустрічі з підрядчиками, обговорення деталей з флористами, оформлювачами, музикантами та ведучим - все це, як правило, займає набагато більше часу, ніж ви можете припустити.

Відсутність досвіду організації заходів і спілкування з підрядниками. Якщо у вас немає досвіду організації заходів, ви ризикуєте постраждати не тільки від нестачі ідей і цікавих рішень для вашого весілля, але не врахувати важливих деталей, дійсно мають велике, а іноді вирішальне значення. Будучи не знайомі зі специфікою роботи з підрядниками, ви напевно забудете поставити якісь важливі питання, не отримаєте додаткової знижки або послуги і можете упустити непогані можливості.

Стрес. Якщо ви відповідально підходите до організації події, це забирає не тільки багато часу і сил, це завжди пов'язане зі стресом. Що-небудь може піти не так, навіть якщо ви дуже намагаєтеся. Замість того щоб насолоджуватися передчуттям великої події і потім отримувати задоволення від свята, вам доведеться вирішувати не дуже гладкі організаційні питання.

                                     Поради для тих, хто зважиться на                                                                    самостійну організацію весілля:

Вибираючи підрядників для організації весілля, візьміть рекомендації у друзів і знайомих, які одружилися недавно.

Ви можете не наймати агентство або весільного розпорядника для організації і проведення весілля під ключ, але отримати за фіксовану плату одноразову консультацію професіонала, який розповість, на що звернути увагу, попередить про підводні камені, пов'язаних з організацією весілля, порадить підрядників, надасть ідеї, які можна втілити в рамках вашого бюджету, та шляхи їх реалізації.

Складіть календарний і поетапний план підготовки та організації весілля. Розділіть весь обсяг робіт на окремі завдання і стежте за статусом їх вирішення.

Звертайте більше уваги на деталі і їх якість, адже саме вони й роблять звичайну весілля особливим.

Обов'язково зніміть з себе обов'язки координувати організаторські питання безпосередньо в день весілля, щоб ви могли повною мірою насолоджуватися святом!

             Організація весілля за допомогою весільного агентства

Весільне агентство для організації весілля - ідеальний вибір для пар, які не мають достатньої кількості вільного часу на організацію свята або планують весілля на велику кількість гостей. Крім того, агентство - найкращий помічник під час сезонного весільного буму, а також напередодні великих свят, коли все вже зайнято і заброньоване.

                               Недоліки організації весілля за допомогою                                                                 весільного агентства:

Весільні агенції бувають зацікавлені продати клієнтові більше дорогих опцій, щоб отримати більш значну комісію, тому слід ставитися дуже уважно до вибору підрядника і вибирати тільки ті рішення для вашого весілля, які вам дійсно потрібні.

Витрати на комісію (оплату роботи весільного агентства) можуть бути немаленькими, але і агентство проведе велику підготовчу роботу і несе відповідальність за неї.

                                   Переваги організації весілля під ключ за                                                                допомогою  весільного агентства

Велика база перевірених підрядників і майданчиків. Знання переваг і недоліків тих чи інших варіантів, гнучкість у підборі підрядчиків залежно від бюджету і потреб клієнта, а також тематичної складової програми. Багато людей не звертаються до агентства, вважаючи, що переплачують за вартість послуг, які безпосередньо будуть коштувати дешевше, але це не завжди справедливо. Довгострокові зв'язки і дружні відносини з партнерами дозволяють весільним агентствам отримувати кращий сервіс, значні знижки, бонуси та додаткові послуги, які навряд чи можуть бути надані "одноразовим" клієнтові.

Штат досвідчених співробітників, які навіть у випадку форс-мажорних обставин зроблять все, щоб весілля відбулося на найвищому рівні.

Великий досвід в організації. Професіональне агентство з організації весіль завжди має в запасі безліч ідей і рішень, які здатні зробити ваше весілля навіть краще, ніж ви могли собі уявити, і ці ідеї не завжди пов'язані з додатковими витратами. Весільне агентство надасть вам весь спектр послуг і вміння передбачити та уникнути можливих неприємностей в тій чи іншій ситуації.

З професійним агентством ви можете розслабитися, спокійно займаючись пошуком весільного плаття і підготовкою себе до урочистої події. Ви позбавите себе і своїх близьких від стресу і безсонних ночей напередодні торжества і зможете безперешкодно насолоджуватися святом і в повній мірі відчути всю значущість і щастя цього моменту.

Відносини на договірній основі - як гарантія виконання агентством зобов'язань і страховка від різних різночитань і недомовок.

                                Поради для тих, хто організовує весілля за                                                               допомогою   агентства:

Агентство також слід вибирати по рекомендації - запитаєте друзів і знайомих, які одружилися недавно, знайдіть інформацію в тематичних форумах.

Пам'ятайте, професійне агентство ніколи не нав'язує стандартних рішень, а намагається знайти індивідуальний підхід до кожної пари, зробити оригінальним ваше подія. Розкажіть якомога більше про себе, про свої інтереси і очікуваннях з приводу вашого весілля - партнерам буде легше знайти ідеальне рішення спеціально для вас.

Щоб отримати повноцінні гарантії, необхідно укласти офіційний договір і прописати в ньому всі домовленості і ризики.

Не варто вносити передоплату відразу після першої зустрічі, якщо ви навіть не визначилися з місцем проведення торжества. Дочекайтеся повноцінного пропозиції і уважно вивчіть кошторис, перш ніж дати остаточну відповідь, підписувати документи і перераховувати гроші на рахунок.

 

Google
Весільний портал "Я+ТИ" © 2013 — 2016. Розробка сайту — креативна студія "by Nichol"