реєстрація
реєстрація

Як розважити гостей під час весільної прогулянки?

 

Весілля для кожного з нас - це важлива подія. Але хтось підходить до її підготовки з усією відповідальністю, намагається зробити її незвичайною і запам'ятовуваною, а хтось не прагне виділиться оригінальністю і грає весілля «як у всіх». Так чи інакше, в нашому суспільстві вже давно склався якийсь сценарій цієї події, якому невідступно слідують багато поколінь молодожонів. Звичайно ж, з роками він змінюється, та й кожна пара вносить щось своє, але основні етапи сучасного весілля залишаються незмінними: викуп, розпис в РАЦСі, вінчання, весільна прогулянка, банкет. Прогулянка після РАЦСу або фотосесія за важливістю не займає перше місце у весільній програмі, але деколи її підготовка вимагає найбільше зусиль. Адже сценарій розпису заздалегідь відомий і нам не доводиться нічого вигадувати, а от що робити після неї, куди поїхати, чи брати з собою гостей або тільки фотографа, як розрахувати час, ці питання змушують поламати голову не одну пару.

На багатьох форумах наречені запитують: як розважити гостей під час весільної прогулянки, що б вони не занудьгували, не залишилися голодними і зберегли гарний настрій і сили до банкету. Для молодожонів весільна прогулянка - це чи не єдина можливість зробити постановочні весільні фото і гостям вони не зможуть приділити багато часу. А якщо врахувати, що повноцінна фотосесія не може триває менше 3 годин, то проблема чим зайняти гостей під час весільної прогулянки є дуже актуальною. Кожен весільний фотограф впевнений, що гостей брати на прогулянку не потрібно. Навіть самі дисципліновані гості віднімають дорогоцінний час, якого і так завжди не вистачає. Вони вносять свої корективи в хід фотосесії, не дають нареченому з нареченою повністю розслабиться і «увійти в роль», а іноді попросту зривають зйомку. Тому, незалежно від того берете Ви гостей на прогулянку з собою або відправляєте гуляти окремо від Вас, важливо придумати для них таке заняття, що б ці 3 години не стали для них мукою. Одного єдино вірного варіанту немає і не може бути. Кожне весілля по своєму унікальне. У кожному запропонованому нами варіанті є свої плюси і мінуси.

Варіант 1: Весільна прогулянка після весілля.

Всі самі захоплюючі весільні фотосесії не проводять в день весілля, а як правило через пару днів після неї. Головна подія в житті пари вже відбулося, весільні клопоти позаду, саме час відпочити і в своє задоволення пофотографуватися. У цьому випадки наречена і наречений вже нікуди не поспішають і можуть втілювати найсміливіші ідеї. Це і є плюси. А мінуси - це те, що потрібно буде робити зачіску і макіяж вдруге; якщо плаття береться в оренду, то платити доведеться за кілька днів; і необхідно додатково наймати професійного фотографа для зйомки розпису в РАЦСі і банкету або довірити їх фотозйомку гостям.

Варіант 2: Виїзне одруження.

В Європі та США взагалі відсутнє таке поняття як весільна прогулянка. Церемонія одруження і банкет проходять в одному місці. Після офіційної частини гості запрошуються на невеликий фуршет, який триває не більше години. В цей час молодята можуть трохи перепочити, привести себе в порядок і зробити пару фото. Кудись їхати можливості у них немає, тому молоді з фотографом просто відходять від гостей в сторонку, вибирають красиві ракурси і роблять кілька фото. Всі інші весільні фото - це репортаж. Звичайно ж, до вибору місця, де буде проходити весілля і його декору на заході ставляться дуже відповідально. У нас в останній час теж ставати популярним проводити виїзні церемонії, але оскільки постановочним фото у нас приділяється набагато більше часу, то проблема нудьгуючих гостей залишається. Але, в даному випадки, вона вирішується досить легко, можна просто запросити весільного ведучого або тамаду на кілька годин раніше. Поки молоді будуть зайняті з фотографом, тамада подбає про розвагу гостей. Ще хороший варіант запросити шаржиста, фокусників, артистів чи співаків, влаштувати бармен-шоу. Якщо бюджет не обмежує, то можна дати волю фантазії і повеселити гостей на славу. Плюсів у цьому варіанті багато: не потрібно витрачати зусилля і час на переїзди з місця на місце; і молодята та їхні гості менше втомлюються; весілля проходить в красивому місці і фото будуть оригінальними; гості не втомляться і не занудьгують. Мінус один - виїзне весілля коштує не дешево.

Варіант 3: Весільна фотосесія після банкету.

А чому б і ні? Хто сказав, що фотографуватися треба на голодний шлунок? Заплануйте розпис на 12-13.00, а після РАЦСу відразу вирушайте в кафе з гостями. Увечері молодим можна втекти на фотосесію. Якщо виберете хорошого тамаду, то вже веселі і ситі гості в цей час будуть зайняті танцями та конкурсами і можуть взагалі не помітити кілька годинного відсутності нареченого і нареченої. До того ж «крадіжку молодих» можна цікаво обіграти. Плюси цього варіанту: вечірні освітлення для фотосесії незаперечно краще, ніж денне; на фотосесії можна не бояться забруднити наряди або зіпсувати макіяж, можна і в хвилях похлюпатися і в траві повалятися; не потрібно готувати фуршет для гостей. Мінуси: кафе краще підбирати не далеко від місця фотосесії, і талановитого ведучого, який зможе відвернути гостей; молодим краще утриматися від активної участі в розвагах до фотосесії; не варто відлучатися зі свого свята більше ніж на 2 години.

Варіант 4: Провести весільну фотосесію до реєстрації в РАЦСі.

На жаль, молодим не часто випадає можливість вибрати відповідний час реєстрації шлюбу в РАЦСі. Якщо реєстрація шлюбу призначена на другу половину дня, то весільну прогулянку можна перенести на ранок. У такому випадки гості з молодими відразу після РАЦСу зможуть відправитися в кафе. Мінус в тому, що наречений і наречена можуть нервувати перед майбутній церемонією і їм буде важко розслабиться перед об'єктивом фото-або відеокамери. Перепоною може послужити і деякі весільні забобони, мовляв як же можна гуляти не розписані? Але якщо Ви виберете цей варіант, то потрібно точно розраховувати час, спізнюватися в кафе - це півбіди, а ось в РАЦСі чекати Вас не будуть.

Варіант 5: Гості відправляються на прогулянку окремо від молодих.

Якщо варіант перенести весільну прогулянку на зручний час Вам не підходить, то тут варто розглянути 2 варіанти: брати гостей з собою і їздити разом по весільному маршруту або гуляти окремо. Звичайно ж, другий варіант краще з точки зору професійного фотографа. Якщо багато гості приїхали на весілля з інших міст оптимальним варіантом буде організувати для них невеличку екскурсію по місту. Зараз є спеціалізовані програми, розраховані для весільних гостей, наприклад «весільні традиції Львова». Головне, що б екскурсія не була стомлюючої і у Ваших гостей залишилися сили на веселощі та танці в кафе.

Ще один варіант - це організація усіляких ігор, квестів і цікавих завдань. Як правило, їх влаштовують у якомусь парку, запрошують ведучого або доручають цю роль комусь із друзів. Такі забави допомагають гостям познайомитися і повеселитися. І на банкет вони вже приходять згуртованою командою. Яке розвага вибрати залежить від Ваших гостей. Ось найбільш вдалі на наш погляд варіанти:

- Провести для гостей фотосесію. Можна найняти другого фотографа, а можна доручити це комусь з друзів фотолюбителів. Візьміть для гостей повітряні кульки, мильні бульбашки. Це не тільки розвеселить гостей, а й «пожвавить» фото.

- Записати побажання гостей молодятам на камеру. Таке проведення часу достатньо цікаве, адже не кожен гість зможе / захоче сказати тост під час банкету, адже багато людей соромляться публічно виступати. А на камеру це їм буде зробити простіше. Візьміть мікрофон і доручіть якомусь активному гостю познімати «репортаж з місця події». Деякі, увійшовши в кураж, беруть такі інтерв'ю не тільки у гостей, але і у простих перехожих. А ці побажання потім і у весільну відео можна включити.

- Підготувати сюрприз для молодят. Це може бути плакат або колективний лист або альбом, заповнений побажаннями. Можна дати завдання гостям намалювати дружній шарж на наречену з нареченим. Головне, що б це було не нав'язливо і з гумором.

- Влаштувати «веселі старти» для ваших гостей. Це можуть бути і стрибки в мішках, і перетягування канатів, і змагання за влучним потрапляння в мішень. А переможців нагородите веселими призами.

- Якщо у Вас весілля в жаркий літній день відправте гостей ближче до води, наприклад на прогулянку на катері або яхті. А там накрийте невеликий фуршет. Якщо гостей не багато, то їх можна покатати на човнах.

- Якщо ж Ви вважаєте, що гості не любителі активного відпочинку, то тут як не можна краще підійде традиційний фуршет. Але оформити його потрібно незвично, наприклад, заздалегідь зняти затишну альтанку, в якій гості зможуть перекусити і поговорити. Ще варіант влаштувати пік-нік в якому-небудь мальовничому куточку на природі.

Варіант 6. Весільна фотосесія з гостями.

Якщо Ви твердо вирішили, що гості повинні розділити з Вами кожну хвилину цього щасливого дня, тоді готуйтеся робити колективні фото. А це зовсім не означає сфотографуватися нареченому і нареченій з кожним гостем в обнімку. Колективні фото теж повинні бути креативні. В їх постановці Вам допоможе весільний фотограф, але і самим не завадить продумати кілька варіантів. Наприклад, підготуйте пелюстки троянд і нехай гості ними Вас посипають. Велика кількість гостей можна розставити у формі серця і сфотографувати зверху. В загальному, тут можна дати волю фантазії і придумати безліч оригінальних сюжетів. Така фотосесія обов'язково сподобатися і Вам і гостям, але часом запасіться побільше.

Який би варіант Ви не вибрали, пам'ятайте хороше весілля - це продумане весілля.

Google
Весільний портал "Я+ТИ" © 2013 — 2016. Розробка сайту — креативна студія "by Nichol"