реєстрація
реєстрація

Машина на весілля

Пізня весна, літо і рання осінь це традиційний час весільних урочистостей у Львові. Численні весільні кортежі роз'їжджають по місту у вихідні дні.

Тому, хто зважився зіграти весілля у весняно-літній період необхідно заздалегідь подбати про власний кортежі і завчасно зробити замовлення машини на весілля у Львові. Адже як правило, сценарій весільної подорожі, фотосесії та прогулянки висувають особливі вимоги до машин. Особливо якщо це машина для нареченого і нареченої.

Якщо це так, і для Вас вибір автомобіля не найостанніша проблема на торжестві, готуйтеся до того, що машина на весілля повинна бути замовлена ​​приблизно за місяць-півтора до події. В цьому випадку можна реально вибрати з численних пропозицій.

І далеко не факт, що за один-два тижні вдасться підібрати і замовити вподобаний автомобіль на весілля, особливо якщо автомобіль білого кольору.

Гарантія виконання Вашого замовлення з максимальною якістю - це завчасне замовлення!

Отже:

Оренда машин на весілля

Будь-яка дрібниця, навіть сама незначна недбалість при підготовці до весілля може мати далекосяжні наслідки. Зіпсований настрій молодих, невдоволення гостей і родичів, недостатньо якісні фотографії, і т.п. Весільний кортеж - одна з найбільш важливих складових загального настрою дня Вашого свята.

Орендувати машину на весілля в нашій компанії - значить захистити себе від непотрібних і часто неприємних несподіванок. Ми дорожимо не тільки своєю репутацією, але і доброю атмосферою радісною урочистістю, в створенні якої беремо участь не в останню чергу. Надаючи в оренду весільні машини престижних марок, переважно, найбільш відповідного для цієї події, білого кольору, по одному, або в складі повного весільного кортежу, ми не обмежуємося виконанням лише формально прийнятих на себе зобов'язань. Будьте впевнені в тому, що з нашого боку буде зроблено все можливе, що б Ваше весілля залишилася для Вас самою радісною подією в житті!

Під'їхати до східців ЗАГСА якнайближче, об'їхати будмайданчика і Львівські промзони, допомогти нареченій вийти з машини (зрозуміло поки жених їде в інший), поставити весільний автомобіль під ракурс фотографа найкращим чином, і багато-багато інших, необговорені дріб'язки, що впливають на загальний настрій весілля ми виконаємо, керуючись великим досвідом роботи і щирим бажанням зробити Ваше свято якомога яскравішим.

Оренда машин на весілля в нашій компанії - гарантія не тільки якості, але і 100% надійності виконання замовлення!

Замовлення машини на весілля та інші заходи

Крім замовлення автомобіля на весілля Ви можете у нас зробити замовлення VIP таксі на будь-який урочистий подія. Ми організуємо транспортне обслуговування ювілейних торжеств, корпоративних заходів, зустрічей і проводів важливих гостей, прийомів і банкетів. Зустрічі малюків в пологовому будинку, романтичні поїздки, випускні вечори ... Наші машини, як завжди, знаходяться в чудовому технічному стані і підкреслюють собою урочистість заходу. Замовлення машини на весілля і будь-який урочистий захід в компанії - вірне рішення.

Прикраса весільних машин

Замовляючи автомобіль на весілля, Ви можете скористатися додатковою послугою - святкове оформлення автомобіля або всіх машин весільного кортежу. Ми не будемо проти, якщо Ви хочете прикрасити наші машини гладкими стрічками або кулями, але не можемо без погодження з нами, дозволити встановлення на машинах прикрас, винесених за габарити автомобіля. Пам'ятайте про те, що наші автомобілі - дорогі транспортні засоби, а прикраси часто завдають шкоди лакофарбовому покриттю кузова!

Google
Весільний портал "Я+ТИ" © 2013 — 2016. Розробка сайту — креативна студія "by Nichol"