реєстрація
реєстрація

Оренда лімузинів на весілля

Весільний кортеж, скільки б разів ви його ні бачили, завжди притягує погляд. Низка гарних охайних автомобілів асоціюється з найсвітлішими надіями і особливим хвилюванням, яке відчувають молодята в день весілля.
Все частіше на чолі кортежу їде неквапливий представницький лімузин - символ урочистості моменту і респектабельності.
І, звичайно, кожна наречена бачить у мріях, як наречений подає їй руку, допомагаючи вийти з розкішного автомобіля.

Весільна прогулянка
Плануючи весільну прогулянку, перш за все слід виходити з того, коли відбудеться реєстрація. Якщо реєстрація вранці, то, зрозуміло, наречений і наречена їдуть в РАЦС, а потім катаються по місту і фотографуються. Якщо реєстрація в другій половині дня, то часто спочатку катаються по місту, і потім вже їдуть в РАЦС.
Запрошуючи друзів і родичів на весілля, обов'язково поцікавтеся, як вони доберуться до РАЦСу, чи не бажають вони разом з вами поїхати на прогулянку по місту. Адже треба заздалегідь знати, на скільки людина розраховувати, щоб зорієнтуватися, яку саме модель лімузина ви будете орендувати.

Можливі різні варіанти, в залежності від числа гостей, наприклад:

Лімузин Chrysler 300C на 6 місць.
Лімузин Mercedes Benz w220 Pullman на 7 місць.
Лімузин Lincoln Town Car на 9, 10 або 12 місць.
Лімузин Ford LIMOBUS на 17 місць.
Лімузин Infiniti QX5 на 20 місць.
Лімузин Hummer H2 на 17, 20 або 20-22 місця.

Разом з фотографом продумайте маршрут прогулянки, щоб обговорити його з водієм лімузина, який ви збираєтеся орендувати.

Оформлення лімузина

Орендуючи лімузин, ви можете замовити декор автомобіля на ваш смак.
Вам нададуть на вибір: оформлення живими або штучними квітами, вінки, гірлянди, кулі. Зрозуміло, є і традиційна весільна символіка: дзвіночки з бубонцями, обручки, пара лебедів. Можна прикрасити машину наклейками - наприклад, сердечками, або написати імена нареченого і нареченої.

Комфорт і зручність
Лімузин - це перш за все автомобіль підвищеного комфорту, тут є зручні крісла, столик, бар з вишуканими напоями. Перебуваючи в салоні лімузина, наречений з нареченою, їхні друзі та гості можуть веселитися, піднімати тости, пити шампанське, насолоджуватися поїздкою. А фотограф в цей час буде фіксувати найкращі моменти.
Можна самим подбати про напої і легкі закуски, а можна замовити просто в машину кілька видів канапе і салати, фруктову корзинку і тістечка. Все це буде красиво оформлено і, безсумнівно, всім принесе задоволення - і молодим, і гостям.

Сьогодні така послуга, як оренда лімузинів на весілля, користується величезним попитом. Погодьтеся, цей автомобіль - те саме що весільної кареті минулих століть. Тільки ще розкішніше, ще зручніше. Зробіть собі на весілля цей подарунок.

Google
Весільний портал "Я+ТИ" © 2013 — 2016. Розробка сайту — креативна студія "by Nichol"