реєстрація
реєстрація

Як організувати весільний фуршет?

Весільний банкет може мати кілька варіантів організації. Одним з них є фуршет. Весільний фуршет можна організувати і на відкритому повітрі, і в залі. Фуршетний стіл створить невимушену обстановку і розташує гостей до більш активного спілкування. Деяку кількість диванів і стільців все-таки варто передбачити для того, щоб гості могли час від часу відпочивати.

Традиційно столи для фуршету розташовують так, щоб доступ до столів було максимально зручно. В цьому випадку підходить форма розміщення столів буквами Г, П або Ш. Для того, щоб отримати загальну довжину стола, необхідно передбачувати кількість людей помножити на 20 см. Такий розрахунок гарантовано забезпечить зручний доступ до столів одночасно великій кількості гостей. Щоб легко моделювати простір, перевагу краще віддати маленьким столикам в 1,5 м.

Ресторани міста, для фуршету пропонують закусочні страви: гарячі бутерброди, різні холодні закуски, канапе і т.д. Всілякі салати не тільки чудово перетворять ваш стіл, але і зроблять його більш ситним. Для фуршету характерні дуже барвисті оформлення страв, а так само підбір гарних тарілок, столових приладів і келихів. Срібні свічники, квіти, стильні скатертини та серветки - всі деталі повинні задавати тон великосвітського рауту. Ресторан, організовуючи фуршет, при подачі гарячих блюд, заздалегідь розділяє їх на порційні шматки для того, щоб гостю було зручно перекласти їх до себе на тарілку. Обов'язково повинні бути переоцінені прилади - щипці і ложки.

Тарілки, виделки і ножі розташовують на окремому столику, там же знаходяться додаткові пляшки з напоями, всілякі приправи, спеції і соуси. Так як на фуршеті подаються вельми легкі закуски, то міцні спиртні напої не бажані. Так само потрібно встановити, далеко від столів з ​​закусками, окремі столики з курильними приладдям для курящих гостей. Хоча фуршет практично не потребує обслуговування, однак офіціанти не будуть зайвими: прибрати брудний посуд, долити напої та оновити спорожнілі страви. Офіціанти, для подачі солодких страв, повинні вчасно оновити практично всі прилади.

Головним у фуршеті є гарне оформлення столу, створення невимушеної, легкої обстановки і звичайно ж, море приємних емоцій і спілкування.

Google
Весільний портал "Я+ТИ" © 2013 — 2016. Розробка сайту — креативна студія "by Nichol"