реєстрація
реєстрація

Декор церкви. Як прикрасити церкву на весілля?

Церква забезпечує традиційну обстановку для вашого весілля, яка поєднує в собі дух спільності та духовності. Коли ваші гості прибувають до церкви, вони повинні побачити прикраси, які відображають характер вашого весілля.

Як прикрасити перед весіллям церкву?

 1

Проконсультуйтеся з церквними менеджерами або адміністраторами. Деякі церкви можуть не  дозволити прикрашати, або тільки дозволити певні типи, такі як квіти. Церква може організувати весільні прикраси, які ви можете включити з вашими власними.

 2

Вивчіть церкви. Відвідайте або перегляньте фотографій. Зверніть увагу на структуру передньої частини церкви, такі як сходи, вікна, перила ганку, шлях або інших ключових особливостей. Зверніть увагу на загальний стиль церкви. Традиційна готична церква закликатиме до прикращення декором, ніж сучасна церква.

 3

Виберіть свою тему для прикраси. Це може відображати вашу загальну тему весілля, або бути адаптовано до спеціально доповнюють перед церквою. Наприклад, вибрати одну привабливу кольорову схему, або використовувати метелика або зірку мотив у всіх ваших прикрас. Включення сезонного декору для свята весілля.

 4

Зустріньтеся зі своїм дизайнером або весільний планувальник. Консультації з професійним допоможе вам вирішити найбільш зі смаком і легких способів реалізувати свої проекти. Ваш весільний планувальник також може допомогти вам розробити бюджет.

 5

Купівля і вибрати свої поставки. Деякі можливі ідеї включають атмосферостійким ліхтарів і світильників, стенди, квіти, підсвічники, горшкові рослини, гірлянди або вінки, арки альтанка, відкритий бігуна килими, розтяжки і банери або сезонних товарів, таких як відкритий ялинок.

 6

Прибуття рано, щоб прикрасити. Перевірте з церковної адміністрації, щоб дізнатися, коли ви, ваш весільний планувальник або інші добровольці можуть приїхати, щоб прикрасити церкви фронт. Залежно від інших церковних подій та термінів вашого весілля, ви зможете прикрасити вечір перед або за кілька годин до. Чим раніше ви прикрасити, тим більше часу вам доводиться мати справу з останній хвилині питань.

 Поради та попередження

 

Включати в себе практичні елементи. У великій церкви, особливо, ваші гості, можливо, доведеться направляти на головній церемонії або місця прийому. Увімкніть ознаки з іншими прикрасами, щоб вказати шлях або переконатися, що вони знаходяться в правильному місці.

Будьте винахідливі з вашими прикрасами. Для церкви з газоном шляху або великий, прикрасити альтанку арку з квітами, що відгукуються на ваш букет нареченої, і помістити його поруч з входом для гостей, щоб пройти під ним. Для вечірнього весілля, лінія кроки чи шлях з світил і мерехтливих свічок. Відкритий стійкі бігун килим додає елегантності в якості гостей увійти до церкви. Постійні прояви квіти або банер над дверима уособлює вашого весілля. Weave квіткові гірлянди в огорожу.

Google
Весільний портал "Я+ТИ" © 2013 — 2016. Розробка сайту — креативна студія "by Nichol"