реєстрація
реєстрація

Обручки

Підготовка до весілля передбачає купівлю обручок. Можна в ювелірному салоні придбати готові, але все частіше майбутні подружжя виготовляють обручки на замовлення.
Традиційно про покупку обручок повинен подбати наречений, однак покажіть хоча б одну дівчину, яка відмовилася б взяти участь у виборі ювелірних прикрас. Тим більше, мова йде про колечко, яке вона збирається носити багато-багато років.
Історія обручок
Обмін обручками між закоханими відомий з найдавніших часів. В Стародавньому Єгипті кільце, яке не має початку і кінця, було символом вічності. Надягали єгиптяни обручку на безіменний палець лівої руки. Вони вірили, оскільки ліва рука знаходиться ближче до серця, то саме через цей палець проходить «Vena Amoris» (Відень Любові) - і таким чином кільце навіки пов'язано з люблячим серцем.
В Стародавньому Римі обручка була залізною і означала, що дружина тепер прикована до чоловіка залізними ланцюгами. З часом кільце стало вказувати на соціальний статус: рабам дозволялося носити тільки залізні, городяни мали право на сріблясті, і лише вищий стан мали право на золоті.
На Русі нареченій разом з обручкою вручали ключ - символ того, що вона тепер господиня будинку. У православних прийнято носити кільце на безіменному пальці правої руки, а в католицьких країнах традиційно носять на лівій. Хоча, наприклад, в Іспанії та Польщі обручки надягають на праву руку.

Прикмети, пов'язані з обручкою
Вступаючи в шлюб, молодята хочуть зберегти свою любов на довгі роки. Тому з обручкою - символом щасливого шлюбу, пов'язано чимало прикмет і забобонів. Ось деякі з них.

Обручку не можна знімати, оскільки коли колечко остиває, то остиває і любов.
Втрата обручки до дня одруження - знак того, що весілля не відбудеться.
Втрата обручки тягне за собою втрату любові.
Втрата обручки в день весілля передвіщає хворобу одного з подружжя.
Впустити кільце під час вінчання або заручення в РАЦСі - теж поганий знак.
Якщо молоді беруть обручки батьків, то вони повторюють їх долю. Те ж саме, якщо кільця виготовляють з переплавлених обручок батьків.
Якщо подруги просять поміряти ваше кільце, відмовте. Це погана прикмета.

Втім, не варто сліпо довіряти усі прикметам. Відомо безліч випадків, коли нічого не збувається, і пара живе щасливо багато-багато років.

Вибір обручок

При виборі обручок слід врахувати декілька моментів.
По-перше, обручку носиться протягом довгих років, тому краще дотримуватися класики. Щось неординарне швидко набридне або вийде з моди, а носити символ любові і вірності все одно доведеться.
По-друге, обручка має вам підходити. Для прикладу, на тоненькому пальчику смішно виглядатиме масивне кільце, таке скоріше підійде міцним або пухким пальцям. На цих пальцях також прекрасно виглядатимуть кільця, оздоблені великими каменями.

Традиційним каменем для обручки вважається діамант. І недарма, адже він є королем всіх коштовних каменів і виступає символом непорушності і вічності. Вартість діаманта залежить від його величини, ваги, який вимірюється в каратах. Чисті камені зустрічаються досить рідко, тому коштують дорого. Зазвичай в діамантах є дрібні включення, схожі на бульбашки.

Ваші обручки
Одна з приємних прикмет свідчить, що обручки чоловіка і дружини повинні бути виконані в одному стилі. На жаль, підібрати такі кільця буває непросто через те, що немає відповідних розмірів.
Якщо вам неодмінно хочеться однакові обручки, скористайтеся послугою ювелірні вироби на замовлення. Ювеліри виконають всі ваші побажання, в тому числі виготовлять кільця за вашими ескізами. А найголовніше - ваші обручки стануть єдиними та унікальними. Як ваша любов.

Google
Весільний портал "Я+ТИ" © 2013 — 2016. Розробка сайту — креативна студія "by Nichol"