реєстрація
реєстрація

Книга для побажань: топ-15 креативних ідей

На весіллі не всі гості встигають висловити свої побажання молодятам, особливо якщо свято організовано на велику кількість персон. Тому так важливо заздалегідь продумати, де ваші рідні та близькі зможуть залишити свої невисловлені побажання і привітання. Звичайні паперові альбоми відходять у минуле, адже вони банальні і нецікаві, вважає портал Я+Ти. Для тих молодят, які хочуть здивувати своїх гостей і зробити свою «книгу» для побажань дійсно незвичайною і стильною, ми пропонуємо топ-15 креативних ідей.

Дошка з побажаннями

Згадайте шкільний час, коли ви стояли біля дошки і писали на ній крейдою. Чому б не використовувати цю ідею для організації незвичайного місця, де гості зможуть написати теплі слова на адресу молодят. Потрібно всього лише озброїтися дошкою, красиво її оформити і купити набір кольорової крейди.

Глобус для побажань

Для любителів подорожувати можна запропонувати таку ідею: нехай гості напишуть свої побажання на глобусі. Про що варто подбати? Про великий глобусі (бажано, не дуже яскравого кольору) і маркери!

Пазли щастя

Пазли можна з успіхом використовувати у весільній сфері. Купуйте або зробіть на замовлення великий пазл, на кожному елементі якого гості зможуть написати свої побажання. На зворотну сторону пазла можна нанести ваше спільне фото. І потім через кілька місяців або років разом з чоловіком ви будете складати цей незвичайний пазл з красивими і добрими весільними побажаннями.

Камінчики з добрими словами

Найзвичншіі річкові камінчики можуть стати прекрасною ідеєю для побажань гостей. Купіть плоскі камені світлого кольору і декілька темних маркерів - і все. Ваші гості зможуть залишити короткі побажання на камінцях: хтось напише пару добрих слів, хтось залишить смішний малюнок. Справжній простір для творчості!

Винні пробки

Замість каменів можна використовувати винні пробки, на яких гості можуть написати свої привітання та побажання. Як організувати таку незвичайну «книгу» побажань? Насипте в красиву ємність, напр. вазу, багато-багато пробок і розмістіть поруч парочку маркерів. І не забудьте розповісти гостям, як вони можуть внести свою лепту у побудову щасливого майбутнього вашої родини.

Побажання на пляшці

Стара пляшка може знову повернутися в життя і стати креативним предметом, де гості зможуть написати свої побажання і привітання. Пофарбуйте пляшку в колір, відповідний кольоровій гамі весілля, і підберіть контрастні маркери.

Плакат з шаржем

Якщо ви яскраві та неординарні молодята, то можете організувати місце для побажань гостей на плакаті з вашим шаржем. Чудовий настрій вам і вашим гостям гарантовано!

Дерево побажань

Дерево побажань - ідея, яка стала досить популярною серед молодят у всьому світі. І не дивно, адже це яскраво і красиво. В якості імпровізованого дерева можна використовувати гілочки, поставлені у вазу, або ж просто міні-деревце з натуральних і штучних матеріалів. Поруч з деревом розмістіть невеликі картки з ниточками, на яких гості зможуть написати свої побажання і прив`язати їх на дерево за допомогою ниточок.

Таке дерево стане не просто місцем для побажань, а стильним елементом весільного декору. До того ж виготовити такий аксесуар можна своїми руками.

Відбитки пальців замість слів

Зробити незвичайну «книгу» побажань можна з простого ватману, оформленого в рамку. Нехай ваші гості залишать свої відбитки пальців на ватмані за допомогою кольорових фарб. Яскраво і креативно!

Різновидом справжнього дерева для побажань є його ілюстрація - простіше кажучи, малюнок на папері. Для цього необхідно роздрукувати або намалювати на папері стовбур дерева без листя. Листям стануть відбитки пальців ваших гостей, які із задоволенням залишать свій слід в оформлені вашого сімейного древа.

Наступна ідея також заснована на тому, що гості залишають свої відбитки пальців, тільки роблять вони це в спеціальному альбомі. Щоб зробити процес «зняття» відбитків ще веселішим, підготуйте для гостей не лише акварельні фарби, але і маркери, за допомогою яких вони зможуть створити зі своїх відбитків пальців справжніх персонажів. Заповнення такої книги побажань викличе справжній захват у ваших гостей!

«Картина» для побажань

Купіть велику раму і вставте в неї плакат, на якому розташуйте сердечка, кружечки або інші елементи, на яких гості зможуть написати свої побажання. Врахуйте, що кількість даних елементів повинно приблизно відповідати кількості запрошених гостей, щоб кожен зміг внести свою лепту. Оформіть рамку відповідно до стилю і кольору вашого весілля, щоб вона ідеально вписалася в весільний декор. А після весілля така незвичайна «картина» займе гідне місце на стіні вашого сімейного гніздечка.

Шкатулка з добрими словами

Якщо ви хочете, щоб привітання гостей були відображені на довгі роки, тоді можете скористатися такою ідеєю: змайструєте або зробіть на замовлення шкатулочку і картки для побажань в єдиному стилі. Наприклад, це може бути дерев'яна скринька з іменним гравіюванням і дерев'яні картки у вигляді сердечок, на яких гості зможуть написати свої привітання на адресу молодят. Стильно і романтично!

Посуд

Тарілка також може стати чудовою альтернативою банальному альбому для побажань. Заздалегідь купіть маркери і велику тарілку, на якій зробіть індивідуальний весільний малюнок (напр. Портрет молодят або монограму з датою весілля). Такий стильний аксесуар можна буде потім повісити на стіну або поставити на спеціальній підставці.

Стенд з вітальними картками

Організуйте місце для привітань з допомогою вітальних карток, на зворотному боці яких гості зможуть написати теплі слова на вашу адресу. Тематика листівок залежить від стилю весілля: для любителів подорожувати - це картки з фотографіями місць з усього світла, для весілля за мотивами якого-небудь фільму - зі знімками епізодів даного фільму, для морського весілля - з фото сонячного пляжу і блакитного моря.

Вінтажна друкована машинка

Вінтаж завжди в моді. Так чому б не запропонувати гостям надрукувати свої побажання на вінтажній друкарській машинці ?!

Тематичні аксесуари для побажань гостей

Найбільш звичайні речі можуть стати прекрасною альтернативою звичайному альбому для побажань. Потрібно всього лише дати волю своїй фантазії! Які предмети вибрати для незвичайної «книги» побажань? Відштовхуйтеся від вашого хобі та спільних захоплень! Любите серфінг - нехай побажання гості напишуть на дошці для серфінгу, часто катаєтеся на лижах - нехай лижі стануть вашою «книгою» побажань, ваш наречений любить грати на гітарі - нехай гості залишать свої добрі слова на гітарі і т.п.

Портал Я+Ти запропонував вам п'ятнадцять стильних ідей, які можна використовувати в якості альтернативи нудному альбому для побажань. Хочете здивувати ваших гостей і з задоволенням перечитувати їх добрі слова знову і знову, тоді вибирайте тільки найкреативніші ідеї для вашого весільного свята. Чудовий настрій і прекрасні спогади вам і вашим гостям гарантовані!

 

Google
Весільний портал "Я+ТИ" © 2013 — 2016. Розробка сайту — креативна студія "by Nichol"