реєстрація
реєстрація

ТОП-5 найпопулярніших місць для весільних фотосесій

Заради красивих фотографій наречені готові на все: дівчата у весільних сукнях забираються на коней, міняють туфлі на ковзани і навіть приміряють костюм чоловіка.

Якщо раніше молоді обходилися фотосесією у старовинній церкві і біля замку, то тепер шукають місця екстремальні та неординарні".

Ми визначили ТОП - 5 найпопулярніших місць для весільних фотосесій навесні і влітку.

В поїзді.

"Два роки тому познайомився з провідницею Катериною - Вона пускала нас фотографуватися в вагон, поки її не перевели на міжнародний рейс. Фотографував наречених в вагонах, які відстоювалися недалеко від столичного вокзалу. Найбільше молодятам подобається позувати на шляхах . Такі фотографії виходять дуже символічними - віщують довге життя ".

На катері.

"Багаті молоді або їхні батьки спеціально для фотосесії орендують яхту на 2-3 години. А кому це не по кишені, просто їде зі мною на столичний річковий вокзал. Купуємо три квитки на прогулянковий катер і годину плаваємо по Дніпру з іншими туристами. Такі прогулянки молодятам запам'ятовуються на все життя ", - каже фотограф.

У стайні.

"Часто замовляють фотосесію біля коней. Домовився з власницею однієї приватної стайні під Львовом. Але такі фотосесії не варто влаштовувати в день весілля. Вони забирають надто багато часу. Раджу її проводити після весілля. Фотосесія екстремальна. Можна замазати або порвати плаття".

В лісі.

"Навесні це чи не найромантичніше місце для фотосесій. Влітку воно трошки поступається популярністю пшеничному полю. До речі, взимку в ліс теж їздимо фотографуватися. В лютому знімав молодят. Вони захотіли їхати в ліс. Так захопилися зйомкою, що забрели на 2 кілометра в глиб лісу ".

В готелі.

"Фотографую не тільки в готельних номерах, а й в холах, ліфтах і на дахах. Це кращий варіант, якщо з погодою в день весілля не пощастило", - пояснює фотограф.

Також популярними місцями для позування називає мости, лімузини, ретроавтомобілі, мотоцикли.

Google
Весільний портал "Я+ТИ" © 2013 — 2016. Розробка сайту — креативна студія "by Nichol"