реєстрація
реєстрація

Весільні зачіски з квітами

Головний тренд цього сезону - природність і витонченість. А що може бути елегантніше і жіночніше квітів у волоссі ніжної та романтичної нареченої? Розсип мініатюрних троянд, витончена біла лілія або гілочка екзотичних орхідей - складно підібрати більш вишуканий аксесуар для весільної зачіски з квітами, так вміло підкреслює молодість і невинність нареченої.

Різноманітність весільних зачісок з квітами настільки велика, що кожна дівчина може підібрати для себе найбільш підходящий варіант, що відповідає її темпераменту і смаку - від класичних весільних пучків і «черепашок» до елегантних хвиль, романтичних локонів і кокетливих завитушок. Особливо вишукано виглядають прикрашені квітами хитромудрі коси, будь то «риб'ячий хвіст» або богемна корона.

Вирушаючи до стиліста, в будь-якому випадку необхідно заздалегідь визначитися, в якому образі постати на весіллі - фатальною іспанкою, величною королевою або лісовою феєю. Головне, щоб квіткові аксесуари «Не вивалювалися» із загального весільного ансамблю, а органічно поєднувалися з вінчальною сукнею, іншими прикрасами, весільним букетом і навіть бутоньєркою нареченого.

Для досягнення повної гармонії образу варто враховувати всі тонкощі вибору квіткових прикрас. Основним критерієм створення неповторної весільної зачіски з квітами повинне стати гасло «краще менше, та краще». Щоб голова нареченої не перетворилася на квітковий магазин, прикраси не повинні бути великими. Але і з кількістю дрібних примірників головне не перестаратися. Це як раз той випадок, коли стриманість вітається не тільки в обсязі, але і в кількості квітів у волоссі.

Весільні зачіски з квітами

А ось з відтінками кольорів у весільній зачісці можна і навіть потрібно експериментувати. Старий добрий принцип «наречена в усьому білому» благополучно канув в Лету. Тому квіти у весільній зачісці можуть грати всіма відтінками веселки - від ніжного білого до пристрасного червоного. Або навіть чорного, якщо він гармонує з рештою вінчального наряду.

Квіти для весільної зачіски потрібно підбирати, керуючись не тільки естетичним сприйняттям, але й залежно від пори року. Досвідчений флорист підкаже, який сорт квітів здатний витримати «весільний переполох», не втративши при цьому своєї свіжості. І звичайно ж, непогано було б подбати про запасну квіткову композицію, як то кажуть, на всякий пожежний випадок.

Особливою популярністю користуються троянди, фрезії, орхідеї, гербери, лілії. Єдиний, але дуже важливий, недолік живих квітів - їх недовговічність. Тому в якості альтернативи для весільної зачіски з квітами можна вибрати штучні квіти. Створені умілими руками майстра, квіткові композиції представляють справжні витвори флористичного мистецтва і нічим не відрізняються від живих родичів, а часом навіть перевершують їх.

Які б квіти не воліла наречена, весільна зачіска буде неповторною і стане справжньою окрасою всього способу нареченої.

 
Весільний портал "Я+ТИ" © 2013 — 2016. Розробка сайту — креативна студія "by Nichol"