реєстрація
реєстрація

Весільне плаття в грецькому стилі

Весільні сукні у грецькому стилі по праву можна назвати хітом весільної моди останніх років. В колекціях провідних дизайнерів світу грецький силует і естетика еллінізму займають лідируючі позиції. Майстерний крій, правильний вибір тканин і вишукана простота роблять такі сукні по-справжньому чудовими. Якщо вам до душі образ прекрасної Афродіти, шляхетні форми і чисті лінії, сміливо обирайте для весілля сукню в грецькому стилі! Сьогодні такі сукні вельми успішно конкурують з пишними сукнями на кринолінах.
В основі грецькогї сукні, в тому числі весільної грецької сукні - лежить одяг, який носили жінки Стародавньої Греції - хітон, який представляє собою відріз лляної або вовняної тканини прямокутної форми, який обгортали навколо тулуба і закріплювали на плечах двома пряжками - фібулами. Підперізувався хітон зазвичай з невеликим напуском, але зустрічалися і варіанти обперезування хрестоподібно під грудьми, по стегнах і талії.

М'які плавні лінії і природність - це ключові особливості весільних суконь у грецькому стилі. А ось виріз може носити різні форми - симетричний у вигляді букви V або вигнутий у вигляді гойдалок. Особливість нового прочитання класики при створенні сучасних грецьких суконь є кокетлива пройма «на одне плече». Головною прикрасою грецької сукні виступають скульптурні драпірування з тканини, в якості додаткового декору найчастіше використовуються пояси або брошки з бісеру або матових напівкоштовних каменів. Характерною рисою будь-якої грецької сукні виступають багатошаровість і легкість. З квітів переважають білий, перловий, айворі і сріблястий, з матеріалів - рафінований шифон, повітряне плісе і м'яка тюль.

Серед переваг грецькогї сукні важливо відзначити те, що вона дуже зручна. Це плаття важить зовсім небагато, так що провести в ньому цілий день не буде проблемою. Що особливо актуально, якщо ваше весілля припадає на спекотне літо. Яка б не була температура на вулиці, ви будете почувати себе комфортно і виглядати при цьому бездоганно!

Іншою дивовижною особливістю весільного плаття в грецькому стилі є його універсальність, воно ідеально підійде абсолютно будь якій нареченій: і худенькій спортивній дівчині, і дівчині з пишними формами і майбутній мамі. Оскільки неспадаюча тканина і драпірування прекрасно приховують можливі проблемні місця і привертають увагу до тієї частини тіла, якою ви особливо пишаєтеся. Серед різноманіття фасонів грецьких суконь кожна наречена неодмінно знайде своє, єдине і неповторне, яке дозволить їй виглядати як справжня антична богиня!

 

 
Весільний портал "Я+ТИ" © 2013 — 2016. Розробка сайту — креативна студія "by Nichol"