реєстрація
реєстрація

Сорочка нареченого як елемент елегантності

Завжди приємно бачити чоловіка в дорогій якісній сорочці, яка відмінно на ньому сидить і добре підкреслює його стиль. А наречений, безумовно, повинен постаратися подвійно, щоб вибрати той єдиний і дуже елегантний варіант весільної сорочки. Адже в цей день усі гості будуть дивитися не тільки на наречену, він теж буде в центрі уваги, а значить виглядати потрібно гідно.

Загальні правила вибору весільної сорочки

Весілля - подія яскрава і дуже довгоочікувана. Тому наречений повинен виглядати в цей день бездоганно. Отже, при купівлі сорочки зверніть увагу на її якість. Нехай ціна дорожча, але зате тканина буде виглядати багато і стильно. І пам'ятайте, що потім Ви зможе одягати її на якісь важливі зустрічі та свята, а це значить, що вартість себе в найближчому майбутньому виправдає.
Детально розгляньте комірець сорочки. Перш за все він повинен бути акуратним. Як визначитися з розміром? Між шиєю і коміром повинен залишатися невеликий зазор, приблизно один сантиметр. Він повинен облягати шию, але не надто щільно. Також пам'ятайте, що краще купити сорочку з не дуже широким і досить високим комірцем, так як потім вибирати краватку під нього буде набагато простіше.
Вибір крою сорочки залежить тільки від Ваших побажань. Вона може бути приталенною, може бути вільною, з манишкою або без неї. Однак не забудьте про довжину рукава. Манжет повинен визирати на кілька сантиметрів з-під рукава піджака.
Образ нареченого зобов'язаний бути цілісним і стильним. Костюм, краватка, сорочка та інші аксесуари повинні ідеально поєднуватися за кольором, узорам, фактурою. Якщо хоч якийсь один елемент випадає, вид виходить зовсім іншим.

Колір весільної сорочки

Іноді може трапитися, що ніби і костюм на нареченому хороший, і сорочка дорогая, тільки по тону вони не поєднуються. Все враження про його стиль в подібній ситуації буде зіпсовано.

Найпростіший варіант - вибрати сорочку в тон до весільного костюму. Тільки головне, щоб вони не зливалися - світліше, темніше, але ні в якому разі однакові.
Класична біла або інша світла сорочка вимагає більш яскравого костюма (чорний, синій, сірий). Контрасти вітаються! Образ дійсно вийде святковим і дуже урочистим.
Відтінки холодного, рожевого і синього добре поєднуватимуться з квітами цієї ж групи. Але знову не забувайте про контраст - різні кольори одного тону.
Будьте акуратні з візерунками та малюнками як на весільних сорочках, так і на костюмах. Стилісти радять не захоплюватися подібними варіантами, адже їх важко поєднувати, і в результаті може вийти несмачний образ.

Крім того, стильний наречений обов'язково враховує образ своєї нареченої, і дуже часто сорочка може поєднуватися з деякими складовими її наряду або аксесуарів. Хоч зробити це без фахівців чоловікові деколи складно, все-таки звернути увагу на поєднання весільних нарядів варто. Тому що, коли молода пара виглядає гармонійно не тільки душевно, а й зовні, тандем виглядає незрівнянно! Успіхів Вам! І вдалих весільних покупок!

 
Весільний портал "Я+ТИ" © 2013 — 2016. Розробка сайту — креативна студія "by Nichol"