реєстрація
реєстрація

Правила розсадження гостей на весіллі

Весільні плаття організація весілля вимагає вирішення великої кількості дрібних, але дуже важливих питань. Одним з них є план розсадки гостей, який потрібно почати готувати якомога раніше. Звичайно, до самого дня торжества ви кілька разів внесете в цей план зміни, але відкладати його повне складання на останні дні не рекомендується.

Почати краще з сортування гостей на основні групи: друзі нареченого, друзі нареченої, рідні нареченого, рідні нареченої і т. д. Це значно полегшить роботу. Можна розсаджувати гостей за інтересами: за одним столом розмістити співробітників по роботі, за іншим - сімейні пари, за третім - незаміжніх дівчат і хлопців. Так гостям буде цікаво і комфортно проводити час в компанії собі подібних. Для зручності всіх гостей при вході в зал можна виставити картки з іменами і номером стола. Великий вибір таких карток сьогодні пропонує практично кожен весільний салон. Але ви можете і самостійно замовити їх в друкарні.

Для наочності можна накреслити на ватмані схематичне розташування столів і поряд з кожним з них написати орієнтовний склад запрошених. Для цього потрібно заздалегідь ознайомитися з обраним банкетним залом і дізнатися про місткості столів. Після цього можна вже чітко визначити, якій кількості гостей за столом буде не тісно.

Головний стіл на весіллі, як правило, має прямокутну видовжену форму. Цей стіл часто стоїть на височині біля стіни, щоб молодята могли добре бачити гостей, а гості - молодих, і всі могли безперешкодно спілкуватися один з одним. Розмір головного столу залежить від загальної кількості гостей і близьких родичів, а також від особистих побажань молодих щодо складу людей, які будуть сидіти з ними поруч. Найчастіше за таким столом розміщуються молодята і свідки. Іноді до цієї компанії приєднуються батьки з обох сторін. Цілком можливий варіант індивідуального невеликого стола тільки для нареченого і нареченої. Вибирати повинні тільки ви.

Для батьків також можна виділити окремий стіл, розташований поруч зі столом молодих. Але якщо чиїсь батьки перебувають в розлученні, а хто-небудь з них полягає в повторному шлюбі, така ідея буде не зовсім доречна. Взагалі в кожній сім'ї є свої особливості взаємин, які не можна не врахувати при складанні плану розсадки, інакше свято може бути зіпсоване для всіх. Складні відносини можуть бути не тільки у батьків, а й у друзів, колег, тому обов'язково враховуйте особисті відносини запрошених при розподілі місць за столами.

 
Весільний портал "Я+ТИ" © 2013 — 2016. Розробка сайту — креативна студія "by Nichol"