реєстрація
реєстрація

Модні чоловічі стрижки на весілля

Як правило, наречені приділяють своїм зачіскам дуже велику увагу, чого не скажеш про зачіски нареченого. Пропонуємо вашій увазі модні чоловічі зачіски ідеально підходящі для весілля.

Класична стрижка. Стиль сучасного процвітаючого бізнесмена

Ця класична коротка чоловіча стрижка з зачосом набік. Додасть нареченому стриманості, мужності, акуратності. Створить образ ділової людини, яка цінує час, прагнучого зробити хорошу кар'єру, люблячого і вміючого працювати.

Стиль професіонала, що працює у творчій сфері

Ця коротка ззаду і з боків стрижка трохи подовжена спереду, додасть нареченому вид людини творчої, люблячого нестандартні рішення і свободу в усьому. Таку стрижку можна укласти по-різному: злегка скуйовджена чубчик зробить образ нареченого більш «хуліганським».

Стрижки і зачіски в стилі "Ретро"

Дуже актуальні зараз зачіски в стилі 50-х років. Яскраві і стильні образи бітників і стиляг дуже подобаються сучасним модникам. Якщо ви хочете зробити весілля в стилі ретро - вам відмінно підійде кок в стилі Елвіса Преслі - пишне волосся, піднята спереду і укладена.

Класичний короткий боб і асиметрія

Для наречених, які цінують стильність і чіткість ліній, впевнених в собі - підійде класичний боб - також дуже модний у цьому сезоні. Особливо боб добре виглядає на темному, густому і гладкому волоссі. Тему стильних асиметричних стрижок підтримують так само короткі стрижки з косим коротким чубчиком.

Подовжені чоловічі стрижки

У цьому сезоні дуже актуальні подовжені чоловічі стрижки трохи нижче підборіддя. Якщо в житті ви носите довге волосся, то невелике коректування зачіски до дня весілля просто необхідне. Довгі стрижки особливо добре виглядають на густому або кучерявому волоссі.

Чоловічі стрижки сезону для кучерявих

Якщо ваше волосся в'ється від природи, зупиніть свій вибір на весільній зачісці, яка представляє собою коротку стрижку з подовженим чубчиком. Така стрижка має різні варіанти укладання - і зробить вас дуже красивим і стильним нареченим.

Спортивні стрижки

Коротка спортивна стрижка в принципі нічого нового в ваш вигляд не внесе. Але якщо ви носите таку стрижку в повсякденному житті, то і в костюмі жениха ви будете виглядати акуратно, універсально, стримано.

 
Весільний портал "Я+ТИ" © 2013 — 2016. Розробка сайту — креативна студія "by Nichol"