реєстрація
реєстрація

Компанія «MILKO»

1.Христя, компанія «Milko» є досить молодою. Розкажи історію її виникнення.

«Мilco» - дуже особлива компанія. Ідея її створення з'вилася кілька років тому. Мені хотілося створити студію, в якій кожна дівчинка змогла б втілити всі свої найзаповітніші мрії. Студію, в яку приходили б наречені і крок за кроком бачили, як ця мрія стає реальністю. Довгий час я працювала, напевно, у кращому весільному агентстві Львова «Mopis». Досвід, що тут здобула – безцінний. Мені вдалося випрацювати особливий стиль, навчитись, як правильно комбінувати кольори і безліч іншого. Ми розробили ексклюзивні колекції декору. Напевно, просто настав час, коли я відчуваю, що маю все для того, щоб новостворена студія "Мілко" робила казкові оформлення та втілювала мрії у життя. І, що особливо приємно, «Mоpis» нас повністю підтримав та допомагає ставати ще кращими і кращими! 

2. Ти кажеш про ексклюзивні колекції, можеш розповісти про одну з них?

Створення моєї улюбленої колекції було досить довгим процесом. Все почалось з вибору кольору - Marsala - це тренд 2015 року. Поєднувала його в багатьох комбінаціях - та все було не те. Зупинилась на варіанті, який буде актуальним у всі сезони. Щодо стилю, то я обрала всім знайомий Vintage. Ретельно підбирала деталі: текстиль, флористику, поліграфію, шрифти.
Моєю метою була довершеність у всьому та універсальність. Я дуже задоволена результатом, що вийшов. Ця колекція є дуже особливою для мене, адже вклала в неї не тільки всі знання, але й частинку своєї душі.

3. Звучить чарівно. А як щодо вартості послуг «Мilko»?

Я пишаюсь тим, що нам вдається створювати справді красиві декори і при цьому зберігати оптимальні ціни. Більше того, на 2015р. ми зберегли минулорічний прайс в грн.

4.Коли ми говоримо про оформлення, на чому, на твою думку, можна зекономити, а на чому не варто?

Однозначно не можна економити на букеті нареченої. Він є уособленням її ніжності та краси. А от на деталях, які менш значущі, можна і заощадити. 

5. Побажайте щось хороше для гостей Я+Ти

Хочу побажати для кожної нареченої  - здійснення мрій, шаленого кохання та ідеального весілля) 
Весільний портал "Я+ТИ" © 2013 — 2016. Розробка сайту — креативна студія "by Nichol"