реєстрація
реєстрація

5 порад тим, хто вирішив самостійно декорувати своє весілля Частина 1

Дорогі друзі, якщо з тієї чи іншої причини Ви вирішили доручити декор рідним або хочете самостійно декорувати своє весілля,
пропонуємо Вашій увазі серію з 5 статей, які допоможуть Вам в цьому починанні!
 Частина 1. Вибір стилю та кольору весілля

Отже, пропонуємо Вам почати з роботи з вивчення ресторану.

Перш за все, варто оцінити площадку проведення за кількома параметрами:

• Стиль самого залу,

• кольори, елементи декору, вже присутні в залі

В більшості своїй, саме місце проведення свята продиктує Вам стилістику і колір.

Тому колір стін, меблів, текстилю, те, наскільки приміщення темне або світле, матеріали, з яких зроблені меблі, дадуть Вам основу для роботи.

Навіть якщо Ви плануєте зробити самостійно тільки аксесуари (подушечку, свічки Домашнього вогнища, бонбоньєрки і т.п.) - все дрібниці повинні поєднуватися і виглядати гармонійно, що вже говорити про більшу кількість декору! 

В зал нейтральних відтінків легко впишеться практично будь-який додатковий, навіть яскравий, колір. Якщо ж в декорі присутні вже 2 і більше кольори, слід з обережністю підійти до додавання нових. Можливо, варто застосувати якийсь із відтінків вже використовуваних.

 

Якщо є сумніви з приводу поєднання деяких кольорів - рекомендуємо звернутися до готових палітр кольорів! Їх є нескінченна безліч в інтернеті, дуже красивих і наочних!

 

Рясно прикрашений зал зажадає мінімального додаткового декору, але прив'язує до стилю, заданого дизайнером ресторану.

Наприклад, зал на зображенні нижче, виконаний в класичному стилі - рококко, тому найбільш органічно виглядатиме оформлення в класичному стилі, нейтральні додаткові кольори теплих відтінків

Зал з мінімумом елементів не буде Вас обмежувати в польоті фантазії, але може потребувати більшого бюджету для створення повноцінного образу.

На прикладі цієї фотографії - мінімальний базовий декор залу, кольори оформлення - нейтральні, але для створення повноцінної картинки може знадобитися більше зусиль і витрат!

Іноді ресторан чи зала вже мають досить яскраво присутнє забарвлення чи стилістику, яка важко поєднується з тим, що Ви планували. В цьому випадку, можливо, варто вирішити, що для Вас є важливішим: відсвяткувати весілля саме в цій залі, але переглянути плани щодо декору, або продовжити пошуки кращого місця для реалізації Вашої мрії!

Спробуйте знайти фотографії Вашої локації в уже прикрашеному стані. Такі зображення можуть бути на сайті ресторану, в портфоліо у адміністратора. Популярні зали можна побачити і на фотографіях декораторів та весільних організаторів.

Маючи перед очима варіанти, які вже реалізовувалися, Вам буде легше зрозуміти, що буде добре виглядати, а часом і чого Вам робити не варто ні в якому разі :)

До того ж, ці картинки можуть дати Вам інформацію про те, що з елементів меблів буде з боку самого ресторану.

Можливо, у них є столи іншої форми, лавочки для виїздної церемонії, столики для подарунків і Кенді-бару, які можна буде взяти або орендувати на Ваш банкет. Але про це докладніше напишемо в подальших статтях.

 

 "Спеціально для проекту Я+Ти" 

Студія декору та італійських бонбоньерок Бон-бон
 bon-bon.com.ua

 
Весільний портал "Я+ТИ" © 2013 — 2016. Розробка сайту — креативна студія "by Nichol"