реєстрація
реєстрація

Курс «Весільний координатор»

Дата: 12-13 грудня 2015р.

Проводить: «Mopis»

 

 

Бути частинкою зародження нової сім’ї, – велике чудо. Це безмежна радість, коли результат Твоєї праці робить людей навколо ще більш щасливими. Коли ти чуєш найщиріші слова подяки та бачиш, як найзаповітніші мрії нареченої втілюються у життя. Бути весільним координатором – надзвичайно.

 

 

Професія розпорядника поєднує в собі найважливіші складові улюбленої роботи: приносить шалене задоволення, нові знайомства, є корисною та, поряд з тим, прибутковою.  Щоб стати справді успішним у цій справі, важливий правильний старт, знання, налагоджена система роботи та навички.

Саме це пропонує своїм учням весільна агенція «Mopis»

 

Курс «Весільний координатор» - знахідка як для починаючого, так і для практикуючого весільного координатора. Авторські роздаткові матеріали, документація, що необхідна для роботи координатором, кейси, шаблони, договір та практика на справжньому весіллі, - все це отримують на курсі в «Mopis».  По завершенню навчання, видається диплом, що високо цінується колегами та нареченими. Приємно, що випускники минулих курсів, вже зараз успішно працюють за новою професією. Дехто навіть відкрив власні весільні агенства.

 

 

Детальну програму навчання можна знайти на сайті: http://mopis.com.ua/events/events

 

 

Навчайтесь та втілюйте в життя найсміливіші мрії!

 

 
Весільний портал "Я+ТИ" © 2013 — 2016. Розробка сайту — креативна студія "by Nichol"