реєстрація
реєстрація

20 основних питань діджею

Якщо Ви вже вивчили наші рекомендації з приводу вибору діджея, то саме час приступити до підготовки до зустрічі з ним. Ми зібрали основні питання, які необхідно задати діджею, щоб бути впевненим у його роботі. Якщо Ви врахуєте нижчеперелічені моменти, то на весіллі будете тільки насолоджуватися чудовим музичним супроводом.

 

 

1.  Чи підписувати  договір? Підписання договору говорить не тільки про професійний підхід до роботи, але і дає Вам гарантії, що Ви отримаєте саме той результат, на який розраховуєте.

 

2.  Чи вільний віджей на вашу  дата? Дізнайтеся, чи приїде конкретно ця людина до Вас на захід або його помічник, якщо він не зможе. Якщо Ви вносите передоплату, Ваша дата повинна точно бути заброньована.

 

3. Який у діджея досвід роботи? Обов'язково дізнайтеся не тільки про досвід роботи на заходах, а й конкретно на весіллях, тому що у них є своя специфіка.

 

4.  Чи є  відгуки від попередніх молодят? Відгуки можуть сказати навіть більше ніж досвід. В ідеалі, це якщо Вам нададуть контакти минулих клієнтів або хоча б посилання на відгуки на сайті.

 

5. Чи є приклади його робіт на весіллях? Приклади робіт - важливий фактор, який говорить про професійний підхід діджея. Вам буде достатньо 1-2 відеороликів, щоб скласти свою думку.

 

6. Оплата проводиться заздалегідь або за фактом завершення святкування? Не варто вносити всю суму до заходу, для замовлення достатньо внести передоплату.

 

7. Якщо у Вас буде ведучий на весіллі, чи зможе діджей працювати з ним у парі?

 

8. Яка сума вноситься в якості передоплати? Якщо Ви віддаєте аванс, бажано зафіксувати цей факт на папері з Вашими підписами.

 

9. Чи працював діджей з такою кількістю гостей? Одна справа - 25 осіб, інша справа - 200, у кожної компанії є своя специфіка.

 

10. Яку мінімальну кількість годин необхідно оплатити? Зазвичай діджей присутній протягом всього весільного торжества.

 

11. Які композиції пропонує діджей для першого танцю молодят, фонової музики, виносу торта і т. д.? Якщо у Вас немає думок, які пісні вибрати, діджей може Вам допомогти, виходячи зі свого досвіду.

 

12. Чи привозить діджей своє обладнання самостійно? Чи потрібна йому допомога при вивантаженні обладнання? Бажано, щоб у діджея був помічник, щоб Ви не хвилювалися про це в день весілля.

 

13. Що необхідно діджею для роботи? Досить тільки однієї розетки і столу, або необхідно щось ще? Бажано показати зал заздалегідь, щоб діджей порадив, де краще розмістити його обладнання.

 

14. Чи входить  додаткове обладнання у вартість (світлове обладнання, дим-машина)?

 

15. Які  у діджея музичні уподобання? Дізнайтеся про музичний смак діджея, здорово, якщо Ви любите схожі музичні групи і стилі, тоді Ви точно будете на одній хвилі.

 

16. Яка музика ставиться для швидких танців, яка для повільних? Бажано, щоб Ви затвердили основні композиції, які будуть звучати протягом вечора, щоб не було неприємних сюрпризів.

 

17. Чи може він одягнутися в стилістиці для вашого весілля? Не бійтеся попросити діджея відповідати характеру Вашого заходу. Топ і джинси не завжди підходять під офіційне торжество.

 

18. Можете Ви надати діджею свій список пісень, які обов'язково потрібно буде поставити? Якщо у Вас є конкретні побажання до музики, обов'язково передайте діджею список.

 

19. Якщо на весіллі будуть діти і літні, як це вплине на музичний супровід торжества? Діджей повинен вміти підлаштовуватися під аудиторію, щоб усім було комфортно і приємно.

 

20. Чи працює діджей після 12-ти (якщо Ви плануєте пізніше закінчення торжества)? Чи необхідно сплачувати за додаткові години роботи? Вартість за додатковий час повинна бути обговорена заздалегідь.

 

Google
Весільний портал "Я+ТИ" © 2013 — 2016. Розробка сайту — креативна студія "by Nichol"