реєстрація
реєстрація

5 вдалих ідей

вдалих ідей з попередніх весільних сезонів, які будуть популярні в 2015 році


Інтернет зробив свою справу: тепер, не виходячи з дому, ми можемо відвідувати мастер-класи відомих експертів, підібрати ідеї з західних форумів, зрозуміти, в чому відмінність стилю «шеббі-шик» від «прованс». Навіть більше, на відстані одного кліка мишкою перед тобою перелік декораторів і флористів, агенцій та візажистів! Звичайно, важко недооцінити роль міжнародної мережі, особливо для наречених, які тільки готуються до свого весілля!

 

От і зараз, користуючись всіма перевагами інтернету, передивляючись фотографії минулого року, а також проглядаючи статті та огляди колег, хотілося б виділити декілька вдалих ідей попередніх сезонів, які будуть популярні цього року.

1)      пайетки

Ідея гарна, блискуча - з усіх точок зору Ступінь концентрації пайеток на м2 - питання побажань самої нареченої. Чи то буде одна тонка нитка, яка перев'яже серветку ніжного пастельного кольору, чи ціла скатертина, - сотні сонячних зайчиків, які розлітаються від найменшого променя світла, створять атмосферу свята та радості.

Цей тренд частково продовжує інший - дуже популярний зараз в Америці: декор з використанням металізованих матеріалів - під золото, платину. Особливо гарно виглядають в декорі приміщень і столів вази, вкриті позолотою, або порцеляна, викрашена під платину, у поєднанні з букетами квітів одного нейтрального кольору, не дуже складні за композицією.

2) малюнки аквареллю у оформленні поліграфії, зображення пташок

Дуже ніжно та зворушливо. Квіти або абстрактні малюнки, намальовані (або якісно віддруковані) на запрошеннях, гостьових картках, схемі розміщення в залі, меню тощо, стануть гарним акцентом в оформленні свята.

3) кольори - яскравий білий, м'ятний, фіолетовий, темно-сині, тіффані, кораловий

Як єдиний кольоровий акцент - на тлі білого або кремового, - так і в більш сміливих поєднаннях: м'ятний з шоколадним, синій з додаванням жовтого, помаранчевого або зеленого

4)      повернення до природи

рустік - в концентрованому варіанті з усіма характерними елементами (мішковина, грубі дерев'яні лавки, снопи сіна замість стільців)

кантрі-шик, як більш гламурний варіант: поєднання льняних невибелених полотен з легким мереживом, ті ж самі грубі лавки, але поряд зі столом, сервірованим витонченим порцеляновим посудом, над яким вивішено кришталеву люстру з підвісками 

5)   кенді-бари, фото-зони, фото-будки та інші смачні та цікаві розваги

Причому, перше викличе багато задоволення і буде майже моментально знищене до останньої крихтиJ Тому що навіть після щедрого застілля від погляду на таку кількість смачненького повертається апетит!

А все те, що пов'язне з «фото» - стане варіантом організації дозвілля гостей, що занудьгували в очікуванні молодих, допоможе у випадку, якщо зони для фотографування (не на тлі столів/дверей/ штор) в ресторані не передбачено, або Ви хочете підкреслити тематику свята на фотографіях з гостями

Якщо вирішите використати ці ідеї, достатньо додати трохи своєї фантазії, і Ваше свято обов'зково буде особливим!

З побажанням гарних ідей,

Студія весільних аксесуарів та італійських бонбоньєрок Бон-бон (www.bon-bon.com.ua)

 

Google
Весільний портал "Я+ТИ" © 2013 — 2016. Розробка сайту — креативна студія "by Nichol"