реєстрація
реєстрація

5 основних вимог до фотографа

Сьогодні поговоримо про 5-ти основних вимогах і моментах, на які варто звернути увагу при зустрічі з фотографом. Ми завжди радимо підписувати договір на надання послуг, щоб і Ви, і фотограф врахували побажання і вимоги один одного, а результатом роботи стали щасливі посмішки нової сім'ї.

Найважливіше - це людські стосунки. Якщо Вам не підходить людина чи його роботи, то ніякої договір не зможе захистити Вас від можливого розчарування, тому в першу чергу Ви повинні розуміти один одного. 

 

ПОРТФОЛІО

Ви маєте право ознайомитися не тільки з портфоліо фотографа (в якому можуть бути тільки вдалі кадри), а й попросити показати Вам його серії з 2-3 попередніх весіль. Скласти портфоліо з 20-30 фотографій може навіть любитель. Вам потрібно оцінити те, чому фотограф приділяє більше уваги при зйомці, наскільки вся серія відповідає Вашим побажанням, повний звіт хоча б з одного весілля дозволить Вам оцінити це. Якщо фотограф відмовляється показувати роботи, варто задуматися.

ДОГОВІР

Ви платите людині за роботу, тому сміливо можете вимагати договір на надання послуг. Це дає гарантії як Вам, що фотограф не пропаде після весілля, не надавши Вам фотографії, так і йому, що Ви оплатите його роботу. Постарайтеся прийти до згоди з приводу розміру передоплати. Добросовісний фотограф, який упевнений у своєму професіоналізмі, завжди піде назустріч молодятам. Працюючи без договору, Ви йдете на деякий ризик, але якщо Ви впевнені в людині, то можна обійтися без нього.

Фотограф повинен вчасно прийти на зустріч. Адже якщо людина непунктуальний, то він може запізнитися і на Ваше весілля, а її не можна переграти заново.

 

ВІДГУКИ

Попросіть відгуки від попередніх клієнтів, якщо не знайдете їх в Інтернеті. У хорошого фотографа обов'язково будуть задоволені клієнти, які з радістю Вам його порекомендують, а Ви при цьому не будете нервувати. Якщо людина відмовляється давати відгуки, це викликає підозри, або у нього було не так багато замовлень, або враження не настільки хороші.

НЕ ПОСПІШАТИ

Ви не зобов'язані давати фотографу відповідь, наймете Ви його чи ні відразу після зустрічі. Зустріньтеся з кількома, перед тим як зробити вибір. Якщо на Вас будуть тиснути, говорячи про гарячому сезоні, не поспішайте і подумайте, Ви не повинні приймати рішення в поспіху. Але при цьому пам'ятайте, що більшість фотографів в сезон можуть бути вже заброньовані, тому не тягніть з вибором.

ТЕРМІНИ

Дізнайтеся у фотографа, коли приблизно будуть готові Ваші фотографії. Зазвичай на обробку та друк фотографій йде 1-2 місяці, але у випадку, якщо у фотографа багато роботи, то це може зайняти більше часу, це абсолютно нормально. Обговоріть цей момент заздалегідь, Ви не будете нервувати після весілля, знаючи орієнтовні терміни.

Google
Весільний портал "Я+ТИ" © 2013 — 2016. Розробка сайту — креативна студія "by Nichol"