реєстрація
реєстрація

Як вибрати весільного ведучого?


Весільний ведучий відіграє дуже велику роль на весіллі. Він не тільки контролює, щоб все йшло за планом, але і створює загальний настрій для молодят і гостей. Але при цьому вибрати відповідного саме Вам людину дуже важко. Сьогодні ми ділимося з Вами рекомендаціями, як полегшити цей вибір і знайти справжнього професіонала.

З ЧОГО ПОЧАТИ?

 

Коли Ви вже визначилися з бюджетом на весілля, приблизно зрозуміли, скільки у Вас буде гостей і, коли Ви будете святкувати весілля, саме час приступати до пошуку весільного ведучого. Затягувати з цим не варто, так як серйозному професіоналу необхідно час, щоб підготуватися до Вашого весілля, створити сценарій, придумати розважальну програму. Все це вимагає не тільки зусиль, а й часу, тому, якщо Ви хочете якісний результат роботи ведучого, приступайте до його відшукування не пізніше 1-2 місяців до весілля.

 

ДЕ ШУКАТИ ВЕСІЛЬНОГО ВЕДУЧОГО?

 

Питання того, де шукати весільного ведучого, також дуже гостро постає перед молодятами. Самий перевірений спосіб - Ваші друзі, яким сподобалася робота ведучого на їх весіллі, але не завжди Ваші уподобання і смаки будуть збігатися, тому не завжди їх провідний підійде Вам. Другий варіант: шукати ведучого на тематичних весільних порталах, головне запастися часом і терпінням, тому що там дуже багато оголошень, і Вам доведеться перечитати і переглянути великий обсяг інформації. Третій варіант: звернутися в весільне агентство, і вони підготують для Вас список претендентів, виходячи з Ваших побажань.

 

На що звертати увагу ПРИ ЗУСТРІЧІ?

 

Зустріч з ведучим - дуже важливий момент підготовки. Пам'ятайте, що ведучий повинен не тільки справити на Вас приємне враження, як професіонал, але і як людина. Саме тому звертайте увагу на найменші деталі: манеру говорити і жестикулювати, одяг, жарти, теми розмов, доброзичливість і ввічливість. Так як весільний ведучий створюватиме загальну атмосферу на весіллі, варто вибрати людину, яка відповідає Вашим поняттям і хорошому почутті гумору, інтелігентності і тактовності. Адже Ви не хочете у результаті відчувати себе ніяково за ведучого на Вашому весіллі.

 

Які питання ставити?

 

Спеціально для наших читачів ми підготували 20 питань весільному ведучому, візьміть їх з собою на зустріч, щоб нічого не забути. Питання вартості, часу роботи, характеру розважальної програми варто обговорити чітко і ясно, щоб потім не було неприємних сюрпризів. Коли Ви познайомитеся, зверніть увагу, наскільки чітко ведучий відповідає на Ваші запитання, наскільки гне свою лінію і схиляє Вас до свого бачення весілля, не забувайте що це Ваше свято, і Ви диктуєте умови. Прислухайтеся до думки професіоналів, але не йдіть у них на поводку, бо в підсумку це Ваші майбутні спогади на все життя.

 

ЩО ГОВОРИТЬ ПРО непрофесіоналізм ПРОВІДНОГО?

  • Непунктуальність і невміння слухати інших
  • Невдалі жарти і бажання виставити себе зіркою
  • Неохайний і неакуратний зовнішній вигляд
  • Погано поставлена ​​мова і наявність великої кількості «слів-паразитів»
  • Незнання основних весільних традицій і зразкового весільного таймінгу
  • Сценарій за шаблоном і відсутність творчого та індивідуального підходу до Вашого весілля
  • Агресивність і небажання йти на компроміси

 

Головне, щоб хоч і на не великий час весільний ведучий став Вашим другом, адже Ви запрошуєте його розділити з Вами настільки важливий момент Вашого життя.

Google
Весільний портал "Я+ТИ" © 2013 — 2016. Розробка сайту — креативна студія "by Nichol"