реєстрація
реєстрація

20 основних питань транспортній компанії

Важливий аспект при підготовці до весілля - вибір весільного транспорту і компанії, яка його надає. Сьогодні ми поділимося з Вами 20 рекомендацій, які питання варто задавати транспортній компанії, щоб замовлений автомобіль відповідав Вашим очікуванням, а Ви уникнули неприємних сюрпризів.

 

20 ЗАПИТАНЬ стосовно весільного транспорту

1. Чи вільний вибраний Вами автомобіль на потрібну вам дату? Займатися транспортним питанням стоїть не пізніше, ніж за 2 місяці до весілля, якщо це літній сезон і не пізніше місяця в осінньо-зимовий.

 

2. Яка кількість посадочних місць в автомобілі? Залежно від модифікації один і той же автомобіль може мати різну кількість пасажирських місць.

 

3. Чи працює компанія за договором? Бажано знайти компанію, яка працює за договором, для Вас це будуть певні гарантії, що машина буде подано вчасно чистою і обраного вами кольору.

 

4. Чи є реклама на автомобілі, і чи є можливість її зняти? Навіть найкрасивіший автомобіль, обклеєний рекламою виглядає погано. Іноді рекламу знімають за окрему плату.

 

5. Чи можна пити в автомобілі? Пам'ятайте, що в машині пити не дуже зручно, тому якщо це не дозволено, від цього можна спокійно відмовитися, адже не заради цього всі зібралися.

 

6. Оплата проводиться тільки за час або й за кілометраж? Якщо у Вас заплановано складний маршрут з виїздами за місто, за це можуть взяти додаткову плату.

 

7. Яку мінімальну кількість годин Ви повинні сплатити? Якщо Вам необхідний автомобіль всього лише на годину швидше за все Вам доведеться заплатити мінімум за 3 години, враховуйте це при виборі компанії.

 

8. Чи користується водій навігатором, чи можна узгодити маршрут заздалегідь? Щоб не було неприємних сюрпризів у вигляді: «дорогу покажете», варто заздалегідь обговорювати основні зупинки, щоб водій заздалегідь знав, куди їхати.

 

9. Як буде одягнений водій? Весілля - це урочисте свято, і всі люди задіяні в ній повинні виглядати пристойно і охайно. Водій в тренувальних штанях і потертій куртці явно не поліпшить Вам настрій.

 

10. Вам буде наданий саме обраний автомобіль або аналогічний? Іноді транспортні компанії надають заміну: аналогічний клас автомобіля, в цьому випадку навіть колір автомобіля може відрізнятися.

  

11. Чи необхідно вносити передоплату? Щоб зарезервувати за Вами автомобіль і дату, транспортна компанія може попросити передоплату. Цей пункт має бути зазначений у договорі. Вносите передоплату тільки тоді, коли Ви точно впевнені в даті та кількості автомобілів.

 

12. Який тариф за додатковий або нічний час? Святкування весілля не завжди чітко вписується в графік і у випадку, якщо Ви затримаєтеся або будете стояти в пробках, Вам доведеться заплатити за додатковий час. Тариф не повинен стати для Вас сюрпризом.

 

13. Чи є в автомобілі кондиціонер? Якщо у Вас  весілля, Вам повинно бути комфортно в машині, тому одним з пунктів договору має бути наявність кондиціонера.

 

14. Чи можна прикрасити автомобіль? У випадку якщо Ви хочете прикрасити автомобіль, уточніть, чи дозволено це робити Вам особисто, або цим займається транспортна компанія.

 

15. Чи можна вибрати колір автомобіля і колір салону? Іноді можна навіть вибрати оббивку в салоні, звичайно, це все залежить від ціни і розмірів парку в транспортній компанії.

 

16. Миють  автомобіль перед подачею чи ні? Це важливий момент, враховуючи різні погодні умови. Немає нічого приємного в брудному автомобілі в день весілля.

 

17. Чи можна замовити автомобіль після закінчення святкування? Закінчення весільного заходу потрібно теж спланувати заздалегідь, бажано, щоб до певної години під'їхала машина, яка розвезе залишившихся гостей і молодят по домівках.

 

18. Чи можете Ви відвідати парк компанії і розглянути автомобіль? Часто парк транспортних компаній знаходиться поза містом і доступу до нього немає, в цьому випадку Вам доведеться покластися на фотографії і компетентність компанії, або відгуки інших пар.

 

19. Чи можна попросити телефон водія? У Вас або у близьких повинен бути телефон водія автомобіля, щоб Ви не нервували в разі невеликої затримки.

 

20. Чи дозволено палити в салоні? Це питання є важливим, якщо Ви не курите, так як в автомобілі не повинно бути стороннього неприємного запаху.

Google
Весільний портал "Я+ТИ" © 2013 — 2016. Розробка сайту — креативна студія "by Nichol"