реєстрація
реєстрація

Плаття в очікуванні нареченої


Продумуючи кожну деталь вашого весілля, ви точно чимало уваги приділіть головному елементу образу - весільній сукні! І вона, безсумнівно, заслуговує особливого ставлення як протягом такого важливого дня для вас, так і до його початку. Яка наречена відмовиться від кадрів у своєму весільному альбомі з весільним платтям, чарующе висить на вішалці або лежачим на ліжку, ніби передчуваючи ті почуття і зворушливі моменти, яке вам належить пережити в ньому. Так як же показати його в усій красі?

Якою б не була тематика і стиль Вашого весілля, пам'ятайте, що ваше плаття - це частина образу головної героїні на весіллі - нареченої, а значить, воно має бути також шикарно відображене на знімках, як і сама наречена.

Перше, про що варто подумати, так це про те, що вранці під час зборів ваше весільна сукня має так само блищати, як і ви! Якщо погода дозволяє, то винесіть його на вулицю: при денному світлі сукня виглядатиме найбільш природно і невимушено. Подумайте над красивою вішалкою для нього: її можна як зробити своїми руками, так і замовити спеціально для весілля. Можна навіть знайти гарні вантажні вішалки на барахолках і блошиних ринках. На вішалці можна написати «наречена», зобразити ваше ім'я, дату весілля або ваші ініціали. Її можна прикрасити квітами або зробити ручну розпис.

                 

 

Наступний етап - фон і антураж. Чим більше виражена стилістика на вашому весіллі, тим ретельніше треба продумати такі кадри. Плаття можна повісити на тлі дерев'яної стіни або гарної двері на весіллі в еко-стилі. На вінтажному весіллі плаття відмінно підкреслить вінтажне крісло або диван. Для більшої виразності до сукні можна додати аксесуари: прикраси, накидки та кардигани, туфлі і клатчі, щоб образ був зрозумілий цілком. Не бійтеся незвичайних кадрів - плаття можна повісити на люстру, вивісити з балкона або вікна, повісити на пляжну парасольку для пляжного та морського весілля.

            

 

Google
Весільний портал "Я+ТИ" © 2013 — 2016. Розробка сайту — креативна студія "by Nichol"