реєстрація
реєстрація

Виїзна церемонія - учаники та перебіг подій

Виїзна церемонія - це реєстрація шлюбу за стінами будівлі загсу. Вона носить неформальний характер, адже реєстратор не виїжджає з офіційною книгою, в якій ви розписуєтеся. Це театралізована вистава, в якому можуть взяти участь всі ваші гості. Сьогодні ми разом з весільними організатороми розповімо вам про учасників та хід самої церемонії.

Якщо Ви хочете додати Вашій церемонії душевності та сімейної атмосфери, попросіть провести її когось із Ваших близьких, адже хто знає вашу пару краще ваших близьких? Мова вашої близького людини буде більш особистою, але не кожен зможе провести церемонію, тому готуватися до неї треба більш ретельно.

ПОЧАТОК ЦЕРЕМОНІЇ

Поки люди тільки збираються, попросіть своїх подружок і друзів нареченого роздати кожному гостю кульочок з пелюстками троянд, вони знадобляться в кінці церемонії. Подружки і друзі нареченого можуть стати з обох боків від реєстратора, а гості можуть зайняти місця в «залі для глядачів».

Після вітальної промови в зал заходять наречений і наречена, причому вихід можна обіграти декількома способами. Ви можете зайти удвох, або по одному. Для краси моменту ми рекомендуємо увійти спочатку нареченому і прослідувати до місця реєстрації, а потім увійти нареченій з батьком, який передасть руку дочки в турботливі обійми коханої людини.

Не забудьте про музику, це може бути як ваша улюблена композиція, так і живий супровід. Залежно від характеру Вашого весілля, музика може бути різною, зазвичай для церемонії вибирають не швидкі романтичні композиції, але все залежить від Вашого весілля, може у вас це буде рок-н-рол :)

РЕЄСТРАЦІЯ

Отже, ваш вихід. Тут можна дати ролі дітям, які прикрасять собою ваш вхід і відчують себе причетними до важливих справ дорослих. Хлопчики можуть увійти разом з нареченим, а дівчатка - з нареченою. Довірте самому відповідальному малюкові винести кільця. Перш ніж реєстратор назве вас чоловіком і дружиною, ви можете вимовити клятву любові і вірності. Після цього ви вже зможете обмінятися кільцями і приймати привітання гостей. Так само можна продовжити церемонію посадкою сімейного дерева або проведенням пісочного обряду, який символізує єднання.

ПРИВІТАННЯ

Після всіх необхідних ритуалів ви можете пройти по килимовій доріжці в середину зони, де знаходяться ваші гості, рідні та близькі люди. Ось тут-то їм і знадобляться кульочки з пелюстками, роздані на початку церемонії. Вони осипають вас квітами і почнуть вітати. Тут можна приймати тільки квіти і обійми, а подарунки залишити для вручення в залі. У таймінг весільного дня на церемонію можна виділити 15-20 хвилин.

Якщо Ви не хочете, щоб на фотографіях церемонії була верхній одяг на стільцях, заздалегідь підготуйте місце, де її можна буде залишити.

Перед церемонією можете закрити прохід до арки стрічкою. Ви можете навіть символічно перерізати її потім на знак початку сімейного життя.

Якщо очікується негода, підготуйте гостям пледи і парасольки, тоді ніщо не зіпсує Вашу церемонію.

Google
Весільний портал "Я+ТИ" © 2013 — 2016. Розробка сайту — креативна студія "by Nichol"