реєстрація
реєстрація

Як вибрати запрошення на весілля?

Коли ви вже визначилися з місцем проведення весільного торжества, тематикою, кольоровою гамою весілля, пора задуматися про те, як повинні виглядати ваші запрошення на весілля. Зараз весільні агентства, дизайнери, майстри ручної роботи готові запропонувати величезну кількість різноманітних запрошень, і дуже легко розгубитися від такого різноманіття. Сьогодні ми разом з дизайнерами розповімо Вам про те, як вибрати весільні запрошення, щоб ще до весілля у Ваших гостей був святковий настрій!

 

Весілля - ваше свято, тому запрошення, так само як і сам захід, повинні відображати ваш характер, ваші взаємини, вашу любов - стиль вашої пари. Якщо ви любите стрибати з парашутом, а наречений захоплюється екстремальними видами спорту, підкреслити запрошення допоможуть мультяшні герої чи веселі ілюстрації, якщо ви обожнюєте романтику, вам більше підійдуть запрошення в стилі scrapbooking з безліччю стрічок і мереживних деталей. Подумайте, що відрізняє саме вашу пару.

ТЕМАТИКА І ГАМА

Якщо у вас запланована тематика весілля, то вибрати запрошення буде значно легше, і Ви зможете заздалегідь трохи розповісти про Ваше весілля гостям. З усього різноманіття залиште тільки варіанти, відповідні темі або пофантазуйте на задану тему і зробіть запрошення на замовлення за вашим задумом. Певна колірна гамма також допоможе вам визначитися з дизайном запрошень. Не бійтеся зробити запрошення не дуже серйозними, нехай вони будуть святковими і яскравими!

         

ЗМІСТ ЗАПРОШЕННЯ

Традиційно в запрошенні пишеться звернення до гостей, дата весілля, імена молодят, час і місце проведення торжества. Непогано було б також написати дату, до якої гості повинні повідомити вам своє рішення бути присутнім на весіллі. Однак ви можете також включити в запрошення свої побажання про подарунок, побажання до зовнішнього вигляду гостей, карту проїзду до місця проведення весілля або позначити маршрут прямування весільного кортежу. Крім того, можна написати в запрошенні контакти координатора, щоб на випадок, якщо гості будуть спізнюватися, вони могли попередити про це.

           

БЮДЖЕТ І ЧАС

Звичайно, важливо, скільки грошей ви готові витратити на запрошення. Для початку підрахуйте кількість гостей і потім виберіть найбільш підходящий варіант. Якщо ви хочете ексклюзивні запрошення, зроблені своїми руками, розраховуйте на те, що ціна буде за кожне окреме запрошення. Інший варіант - замовити макет запрошення, який дизайнер вишле вам електронним файлом і роздрукувати його або самостійно (якщо у вас є кольоровий принтер), або віддати в типографію, такий варіант зазвичай більш економічний. Бажаємо Вам успіху у виборі!

Google
Весільний портал "Я+ТИ" © 2013 — 2016. Розробка сайту — креативна студія "by Nichol"