реєстрація
реєстрація

7 порад щодо вибору обручок

Традиційно, роблячи пропозицію руки і серця, чоловік дарує дівчині кільце, а вже після звітного «Так!», Наречений і наречена разом обирають собі обручки. Це дуже зворушливий, але при цьому відповідальний момент у підготовці до весілля. Начебто здається, що вибрати ті самі кільця не так складно, але зараз вибір настільки великий, що будьте готові витратити на це чимало часу. Ми підготували для Вас 7 порад щодо вибору обручок, щоб, прийшовши в ювелірний магазин, Вам було простіше визначитися.


Визначіться з уподобаннями

 

Для початку визначіться для себе, з якого металу Ви хочете кільця: жовте, червоне або біле золото, срібло, платина або інші сплави? Подумайте, чи хочете Ви, щоб у кільцях були камені? Яка ширина   кільця, тонкі і ніжні або більше масивні?

 

1. Якщо Ви хочете класичні золоті кільця, подумайте над формою і товщиною, яка Вам подобається. Профіль кільця також може бути різним, вибирайте на свій смак і відчуття. Поміряйте кілька кілець, подивіться, як вони виглядають на руці, і чи підходять вони особисто Вам.

 

2. Якщо Ви хочете кільця з каменем, почитайте, який камінь підходить саме Вам. Подумайте, які камені Вам подобаються за структурою і кольором. Занадто великі камені можуть чіплятися за одяг, будьте обережні, Вам повинно бути зручно і комфортно, адже це кільце Ви будете носити завжди.

 

3. Звичайно, добре, якщо у Вас схожі погляди, але якщо у Ви не знайшли для себе однакові кільця, то ювелірний магазин може запропонувати Вам кільця, які будуть перегукуватися з дизайну або матеріалу. Тоді чоловік зможе вибрати більш суворий варіант кільця, а жінка - підходящий її стилю.

             

НА ЩО ВАРТО ЗВЕРНУТИ УВАГУ?

4. Уникайте складних форм кілець. Кільце не повинно чіплятися за одяг, пам'ятайте, що носити Вам його не тільки в день весілля, але і решту життя, кільце повинне бути зручним в носінні: воно повинно міцно триматися, щоб не злітати, але при цьому і не тиснути.

 

5. Пам'ятайте, що в холод товщина пальця звужується, у спеку навпаки розширюється, тому не беріть кільця впритул. Кільце має бути злегка вільним, але й не звалюватися з пальця. Перед приміркою кілець не радимо вживати занадто багато води, через неї можлива набряклість.

 

6. Приділіть увагу пробі. Чим вище проба, тим вище вартість виробу. Зверніть увагу, що кільця 585-ї проби дуже міцні і не втрачають відтінок, 750-й же кілька яскравіше, але більше схильні до деформації. Проконсультуйтеся з фахівцем в магазині, що конкретно Вам варто підібрати.

 

7. Пам'ятайте про товщину Ваших пальців та формою рук. На тонких пальцях добре виглядають витончені колечка, на більших - кільця середньої товщини. Кільця можуть привабливо виглядати на вітрині, але при цьому не підходити Вам, тому обов'язково міряйте кільця.

Google
Весільний портал "Я+ТИ" © 2013 — 2016. Розробка сайту — креативна студія "by Nichol"