реєстрація
реєстрація

Весільна піротехніка

Доріжка з фонтанів для молодят.

Піротехніку на Весіллі можна застосувати в будь яких подіях. Будь то зустріч нареченої в ресторані, вихід з Загса, посадка в машину й інші моменти. Як правило, піротехнічні холодні фонтани шикуються по обидві стророни, уздовж прямування нареченого і нареченої, тим самим утворюю доріжку з фонтанів. Дана піротехніка повинна знаходиться як мінімум 1 метр від людей. Як тільки молоді виходять на алею де, за сценарієм, розташовані фонтани, піротехніка їх приводить в дію.  Доріжка з фонтанів це красиво і  підкреслює урочистість і важливість заходу, роблячи Ваше весілля більш яскравим, емоційним і незабутнім.

              

              

 

Красивий і ефектне супровід першого танцю.

За периметром майданчика шикуються Весільні піротехнічні фонтани з холодним вогнем (виверження низькотемпературних іскор). У кульмінаційний момент фонтани підіймаються.

 

Весілля буває раз в житті і на ньому все повинно пройти ідеально, тому Довірте запуск Весільної піротехніки професіоналам.

 

Досвідчений піротехнік узгоджує запуск фонтанів з музичним супроводом, що надає першому танцю молодих особливої ​​краси.

 

                   

Красивий супровід першого танцю молодих - мильними бульбашки. Спеціальна установка (генератор мильних бульбашок) утворює велику кількість мильних бульбашок, що повільно розпливаються по залу, супроводжуючи перший танець. Мильні бульбашки - це гарний весільний спецефект, що робить перший танець красивішим, романтичним і  незабутнім.

   

Google
Весільний портал "Я+ТИ" © 2013 — 2016. Розробка сайту — креативна студія "by Nichol"