реєстрація
реєстрація

Бутоньєрка нареченого

Сьогодні поговоримо про одну дуже важливу ​​детал  образу нареченого - про бутоньєрки.

 

Історія бутоньєрки йде далеко в минуле: великі завойовники, солдати і поети кріпили на одяг невеликі букети - квіти не тільки відлякували злих духів і хвороби, але й заглушали неприємні запахи. За етикетом бутоньєрку протягують в петлю лівого лацкана піджака або пальто, яка розташовується трохи вище серця. Але 99% сучасних піджаків шиють без петлі для бутоньєрки, тоді є два виходи: віднести піджак в ательє або приколоти бутоньєрку шпилькою.

  ТРАДИЦІЙНИЙ СПОСІБ

За словами професіоналів, в петлиці квітка «сидить» набагато красивіше і переконливіше. Щоб добитися ідеальної посадки квітки в петлиці треба вибрати квітка з бутоном, який буде трохи менше петлі, тоді він не буде провалюватися в петлю або звисати, ще необхідно залишити досить довгий стебло, який буде захований з іншого боку лацкана.

Щоб квітка була в тонусі весь день, флористи надягають на стебло капсулу з рідиною, в цій капсулі є ще один плюс: квітка не забруднить Ваш піджак. Традиційними кольорами для бутоньєрки вважаються червоні гвоздики, білі гвоздики, гарденії, а також білі азалії, мініатюрні троянди, дельфініум, конвалії і навіть статіце (сухоцвіт).

                 

КІЛЬКА РЕКОМЕНДАЦІЙ

  • Не забувайте, що бутоньєрку кріплять з лівого боку піджака, пальто або навіть жилетки.
  • Бутоньєрка не повинна бути центром весілля: вибирайте маленьку, але досить оригінальну бутоньєрку, щоб, помітивши її, всі оцінили Ваш смак.
  • Якщо Ваша бутоньєрка з живих квітів, придбайте відразу два примірники на випадок, якщо квіти помнуться від міцних обіймів з нареченою і родичами.
  • Аксесуарів не може бути багато, можуть бути неправильно підібрані кольори або розміри аксесуарів. Можна надіти бутоньєрку, кишенькову хустку і краватку-метелика одночасно, але все має гармонійно виглядати не тільки один з одним, але і з нарядом нареченої, і з усією весільною обстановкою.
  • Якщо відчуваєте, що кольори виходять з-під контролю, виберіть бутоньєрку або хустку білого кольору.

Бутоньєрку майструють з будь-яких підручних матеріалів, будь то фігурки суперменів або старовинні фотографії з Вашого сімейного альбому, пір'я, черепашки - все, що відповідає заданій весілі темі. За допомогою милих серцю і погляду дрібниць Ви складаєте як пазл образ чоловіка, який знає як, що і коли доречно одягнути.

Google
Весільний портал "Я+ТИ" © 2013 — 2016. Розробка сайту — креативна студія "by Nichol"