реєстрація
реєстрація

Уроки весільного танцю

Весільний танець - гарний початок подружнього життя. За ці кілька хвилин можна так багато сказати один одному, кружляючи в танці під улюблену мелодію. Очі в очі, рука до руки і тільки Ви удвох на всьому світі. Ваш перший танець, зробить його неповторним і казково красивим.

Досвідчені хореографи вислухають всі Ваші побажання і допоможуть підібрати танець, відповідний саме Вашої парі. Це може бути романтичний весільний вальс з усією його легкістю і красою. Танго - прекрасний варіант весільного танцю для чуттєвої пари. Фокстрот - для самих галантних женихів і елегантних наречених. Румба, танець-імпровізація - вибирайте те, що Вам ближче. Також ми допоможемо знайти цікаву мелодію саме для Вас.

Навчання весільному танцю стане для Вас приємним передвесільним захопленням. До того ж, коли пара із задоволенням ходить на заняття навчання стає більш продуктивним. Ви отримаєте масу позитивних емоцій, навчитеся правильно рухатися і слухати музику. І в найголовніший день Ви виконаєте танець, який буде тільки вашим, і він буде прекрасний.

 

Google
Весільний портал "Я+ТИ" © 2013 — 2016. Розробка сайту — креативна студія "by Nichol"