реєстрація
реєстрація

Як правильно вибирати артистів на весілля? Все по порядку.

До вибору артистів на весілля потрібно поставитися не менше відповідально, ніж до вибору банкетного залу або весільного плаття - саме від праці артистів залежатиме атмосфера і настрій вашого свята. Артистів, які виступають на весільних бенкетах, можна умовно розділити на кілька груп:

- Зустрічаючі гостей: ходулісти, міми, леді-фуршет, музиканти, художники-шаржисти. Ці люди створять радісний настрій і час очікування молодят пролетить для гостей непомітно і легко, а також безсумнівно прикрасять початок свята.

- Артисти шоу-програм: танцюристи, пісочне шоу, вокалісти та музичні групи, фокусники, акробати, шоу мильних бульбашок, світлове шоу, лазерне шоу та інші. Завдання цих артистів - дивувати гостей свята і молодих: їхні виступи ретельно опрацьовуються і підготовляються заздалегідь, щоб вразити глядача майстерністю виконання і барвистістю образів.

- Завершальнення свята: салют, вогняне або піротехнічне шоу. Заключний акцент весілля - найефектніший, яскравий і при цьому найромантичніший. Це те, що надовго запам'ятається і вам, і вашим гостям. Де знайти артистів? Інформацію про їх уявленнях і демо-записи можна знайти як самостійно (за допомогою інтернету, весільних сайтів і журналів, друзів і хороших знайомих), так і звернувшись в агентство свят - воно допоможе вам підібрати найбільш надійних, і саме для вашого весілля відповідних людей .

Як вибрати професіоналів? При виборі «своїх» артистів з незліченної безлічі найкращий спосіб - це особисто зустрітися з артистами, які розкажуть вам про свої програми, представлять демо-записи і спеціальні документи (там, де це необхідно - наприклад, ліцензія піротехніки у відповідального за салют або вогняне шоу). Для «підстраховки» ви можете також укласти договір співпраці.

Як заощадити на шоу програмах без втрати їх якості? Важливо грамотно розподілити бюджет за принципом «краще менше, та краще». Нехай це будуть кілька «дорогих» шоу-програм (наприклад, графічне лазерне «Love story» або вогненно-піротехнічне шоу), зате вони будуть дійсно більш висококласними, яскравими і вражаючими, ніж безліч посередніх номерів. До того ж, при замовленні декількох різних номерів у однієї великої шоу-групи ви легко зможете домовитися про додаткові знижки.

Google
Весільний портал "Я+ТИ" © 2013 — 2016. Розробка сайту — креативна студія "by Nichol"