реєстрація
реєстрація

Весільні арки

 

Церемонія одруження - це відповідальний момент в житті нареченого і нареченої. Щоб торжество стало незабутнім, до його підготовки потрібно поставитися з відповідальністю. Велике значення належить весільним аркам - особливим конструкціям, використовуваним при облаштуванні приміщень і відкритих майданчиків. Кожна весільна арка являє собою справжній витвір мистецтва, тому що складається з прекрасних живих квітів.

   Ще в Стародавній Греції арка на весілля була незамінним атрибутом торжества одруження. Стародавні греки прикрашали з її допомогою входи в свої оселі. Пізніше цю традицію перейняли стародавні римляни, що розвинули і доповнили її. Так, у жителів Римської імперії був доступ на східні ринки, де продавалися екзотичні квіти з усіх куточків Європи, Азії та Африки. У ту епоху пахуча квіткова арка стала головним символом романтичності і взаєморозуміння між молодятами.

Весільна арка - елегантне доповнення церемонії одруження з живих квітів.

    З часом весільна арка отримала широке поширення у всьому світі. Мода на квіти не обійшла і Україну, правда, трапилося це досить пізно.   У наші дні велику популярність придбала виїзна церемонія одруження, де використання арки є неодмінною умовою успішного торжества. Арка уособлює собою вівтар, де молодята укладають між собою вічний союз. Крім функціонального призначення, квіткова арка виконує функції декоративного елемента. Ця універсальна конструкція може бути встановлена ​​в житловому приміщенні, банкетному залі або навіть на вулиці. Кожна виготовлена ​​нашою студією арка на весілля виконана зі свіжих квітів, тому не боїться перепадів температури, змін вологості або інших примх погоди. Майстри-флористи з відповідальністю ставляться до своєї роботи, і намагаються створювати не тільки красиві, але і міцні арки, здатні витримувати різні навантаження. Орендована у нас весільна арка гарантовано збереже свій зовнішній вигляд протягом тих кількох днів, поки йде торжество. Квіти куплені у провідних постачальників, тому відрізняються чудовою якістю. Крім того, прокат весільної арки обійдеться досить дешево. Співробітники нашої студії самостійно доставлять і встановлять конструкцію з урахуванням Ваших побажань.

    Власноруч зібрати квіткову арку практично неможливо. Це пояснюється тим, що конструкція дуже примхлива, і вимагає особливого зваженого підходу. Набагато легше, коли арка на весілля орендована. Відомо, що її виготовленням займалися підготовлені майстри, тому конструкція буде пестити око протягом тривалого часу. Що б не сталося, квіткова арка від досвідчених флористів продовжить дивувати і радувати гостей свята. При цьому ціна взятої в прокат арки набагато нижче, ніж собівартість самостійно зібраної конструкції. Якщо потрібна виїзна церемонія одруження, орендована арка просто незамінна, так як її збіркою і демонтажем займуться фахівці.

    Ми виготовляємо арки найвищої якості і пишаємося цим. Нам не важко декорувати конструкцію в будь-якому запропонованому стилі. Завдяки великій різноманітності використовуваних кольорів, ми можемо прикрасити арку у відповідності з Вашими перевагами. Готова весільна арка стане чудовим елементом дизайну, і зробить свято незабутнім.

    Арку можна виготовити з різних видів квітів. Від цього залежить зовнішній вигляд, а також ціна конструкції. Коли здійснюється прокат весільної арки, найчастіше застосовуються рослини, які символізують міцну любов, романтику і добробут. Наприклад, троянда - це вишуканий квітка, що позначає пристрасть і обожнювання. Класичними вважаються червоні троянди, але ми у своїй роботі крім червоних квітів використовуємо троянди білих і рожевих відтінків. Прикрашені такими рослинами арки набувають свій особливий стиль, і набувають дуже яскравий зовнішній вигляд. Виготовлена ​​з хризантем арка на весілля символізує взаєморозуміння і взаємоповага. Лілія - знак нового початку, нового життя, монстера - вірність, кали - відданість. Практично кожна квітка має своїм унікальним значенням. Крім цього, майстрам нерідко доводиться застосовувати додаткові декоративні рослини.

    Флористи вміють «читати» букет і складати композиції, тому нададуть свої рекомендації. Наприклад, коли потрібна оренда весільної арки, майстри нашої студії допоможуть Вам визначитися з вибором. У кожному разі, конструкція буде відрізнятися привабливим зовнішнім виглядом, і не залишить гостей і винуватців торжества байдужими. Звернувшись до нас, Ви не тільки візьмете напрокат підходящу арку, а й отримаєте всебічну підтримку експерта!

 

Google
Весільний портал "Я+ТИ" © 2013 — 2016. Розробка сайту — креативна студія "by Nichol"