реєстрація
реєстрація

Фотокнига - затишне місце для кращих моментів.

Фотокнига - це сучасний вид фотоальбому, де кожен Ваш знімок друкується прямо на його сторінках в оформленні тематичного дизайну. Дизайни для фотокниг спеціально розробляють  художники.

Кожен з нас пам'ятає зворушливі моменти, коли, зібравшись своєю сім'єю, ми переглядали старі фотоальбоми з жовтими від часу фотографіями. Найрізноманітніші історії поколінь зберігаються в цих дивовижних альбомах. І, на жаль, не завжди у нас вистачає часу, на те, щоб красиво розмістити фотографії, зробити пам'ятні написи про місце і час знімка, тим самим, втрачаючи дорогоцінні для нас спогади.

Фотокнига - затишне місце для кращих моментів.

Сьогодні ми пропонуємо Вам замовити фотокнигу, яка дасть можливість на довгі роки зберегти барвисті яскраві фотознімки важливих подій. Весілля, народження малюка, ювілей, випускний вечір, подорожі, Новий рік - всі ці події гідні того, щоб їх зберегли. Незабутнім для багатьох модельних агентств альбомом стане Ваше ексклюзивне Портфоліо, а рекламний буклет Вашої компанії завжди справить належне враження на Ваших партнерів по бізнесу

 

Також незабутнім подарунком на довгі роки стане для Ваших батьків, оформлена з Вашим безпосереднім участю, фотокнига, створена із сімейних архівів до їх Срібного або Золотого весілля. Ви можете вибрати формат, обкладинку, кількість сторінок, різні аксесуари, вказати, як обробити фотографії.

Google
Весільний портал "Я+ТИ" © 2013 — 2016. Розробка сайту — креативна студія "by Nichol"